Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 22.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Μ. Δαμιανός: Θανατηφόρα χωρίς φροντίδα η χρόνια νεφρική νόσος(ygeiawatch)

Σημαντικά ερευνητικά έργα με στόχο τη διατήρηση και ανάδειξη της πολιτιστικής κληρονομιάς(limassoltoday)

Oι φιναλίστ των The Sovereign Art Foundation Students Prize Cyprus 2024(inbusinessnews)

Παραγκωνίστηκαν Δίπλαρος - Λεωνίδου - Ιδού ευρωψηφοδέλτιο Οικολόγων(24news)

Φούτσαλ Ανδρών: Διπλό τίτλου για το Πανεπιστήμιο Κύπρου!(kerkidanet)

2ο Cyprus Forum Cities: Κτίζοντας σήμερα τις πόλεις του αύριο(limassoltoday)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ερευνητικό έργο για την πρόληψη ασθενειών που σχετίζονται με την ηλικία(dialogos)

ΤΕΠΑΚ: Συμμετέχει σε ερευνητικό έργο για την πρόληψη ασθενειών που σχετίζονται με την ηλικία(yegeiawatch)

ΤΕΠΑΚ : Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν τα εργαστήρια “E-Camp Days”(paideianews)

Cyprus University of Technology Joins EU Project on Aging Diseases Management(fastforward)

Ψάχνουν εγκαταστάσεις για προπονήσεις χιλιάδων παιδιών και δεν βρίσκουν(inforkids)

Μετριασμό επιπτώσεων από νέα ευρωπαϊκή φορολογία σε καύσιμα πλοίων αναζητούν αρμόδιοι(cyprustimes)

Aναζητούν μετριασμό επιπτώσεων από νέα φορολογία σε καύσιμα πλοίων(philenews)

Αυξάνεται το κόστος στα πλοία - Ψάχνει τρόπο μετριασμού των επιπτώσεων η Κύπρος(brief)

Μετριασμό επιπτώσεων από νέα φορολογία σε καύσιμα πλοίων αναζητούν αρμόδιoi(sigmaive)

Μεγάλη νίκη για το Πανεπιστήμιο Κύπρου(24sports)

Μετριασμό επιπτώσεων από νέα φορολογία σε καύσιμα πλοίων αναζητούν αρμόδιοι(dialogos)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ερευνητικό έργο για την πρόληψη ασθενειών που σχετίζονται με την ηλικία(ygeianews)

Έρχεται νέα φορολογία σε καύσιμα πλοίων - Αναζητούν μετριασμό των επιπτώσεων οι αρμόδιοι(tothemaonline)

Και επίσημα στις «Mission Cities» η Λεμεσός(politis)

ΤΕΠΑΚ : Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν τα εργαστήρια “E-CampDays”(limassoltoday)

22.3.2024

Ο αντίκτυπος για ομοσπονδίες από ανακαίνιση του «Σπύρος Κυπριανού»(nomoplatform)

Μετριασμό επιπτώσεων από νέα ευρ. φορολογία σε καύσιμα πλοίων αναζητούν αρμόδιοι(Kathimerini)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 22.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Μ. Δαμιανός: Θανατηφόρα χωρίς φροντίδα η χρόνια νεφρική νόσος(ygeiawatch)

Παραγκωνίστηκαν Δίπλαρος - Λεωνίδου - Ιδού ευρωψηφοδέλτιο Οικολόγων(24news)

Φούτσαλ Ανδρών: Διπλό τίτλου για το Πανεπιστήμιο Κύπρου!(kerkidanet)

2ο Cyprus Forum Cities: Κτίζοντας σήμερα τις πόλεις του αύριο(limassoltoday)

Aναζητούν μετριασμό επιπτώσεων από νέα φορολογία σε καύσιμα πλοίων(philenews)

Μεγάλη νίκη για το Πανεπιστήμιο Κύπρου(24sports)

Και επίσημα στις «Mission Cities» η Λεμεσός(politis)

22.3.2024