Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 16.3.2024 μέχρι 19.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

16.3.2024

[PIO] The Ministry of Agriculture, Rural Development and Environment organised a workshop dedicated to the present and the future of the local cattle(forumcy)

17.3.2024

Επαναρχίζουν οι διαλέξεις του ΤΕΠΑΚ στην ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου - Σε συνεργασία με το ΕΒΕΑ(inbusinessnews)

50 λεπτά την εβδομάδα υποχρεωτικό μάθημα χρηματοικονομικής παιδείας(philenews)

Οι μεγάλοι παίχτες του Ταμείου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας(dialogos)

Μύθοι και αλήθειες για την κοινωνική και στεγαστική πολιτική του Δήμου Λεμεσού(dialogos)

Επιστρέφει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το Cyprus Forum Cities στη Λεμεσό(limassoltoday)

Οι μεγάλοι παίχτες του Ταμείου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας(24h)

Μύθοι και αλήθειες για την κοινωνική και στεγαστική πολιτική του Δήμου Λεμεσού(24h)

«Προβλήματα ομιλίας σε παιδιά στην Κύπρο: αιτιολογία και χαρακτηριστικά»(paideianews)

18.3.2024

Βασίλης Πρωτοπαπάς(myviews)

Δασικό Κολλέγιο: Ανοίγει μετά από 10 χρόνια - Τριετής φοίτηση για δίπλωμα Δασοπονίας(offsite)

Meet the Speakers of the 1st CSN Cyprus Maritime Supply Chain and Vessels Performance Forum – Dr. Thalis P.V. Zis, Assistant Professor in the Department of Shipping – Cyprus University of Technology(cyprushsippingnews)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει εκδήλωση με θέμα «Η άνθρωπος: Ιστορίες και επιτεύγματα γυναικών»(limassoltoday)

19.3.2024

ΤΕΠΑΚ: Περιμένει το ΟΚ του Μάκη για να ανοίξει τη Σχολή στην Λάρνακα(offsite)

Loukianos Engrafou: The art of photography is love and passion(limassoltoday)

Ηλεκτρίζοντας τη γενιά του καναπέ(limassoltoday)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 16.3.2024 μέχρι 19.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

16.3.2024

17.3.2024

50 λεπτά την εβδομάδα υποχρεωτικό μάθημα χρηματοικονομικής παιδείας(philenews)

Οι μεγάλοι παίχτες του Ταμείου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας(dialogos)

Οι μεγάλοι παίχτες του Ταμείου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας(24h)

18.3.2024

Βασίλης Πρωτοπαπάς(myviews)

19.3.2024

ΤΕΠΑΚ: Περιμένει το ΟΚ του Μάκη για να ανοίξει τη Σχολή στην Λάρνακα(offsite)

Loukianos Engrafou: The art of photography is love and passion(limassoltoday)

Ηλεκτρίζοντας τη γενιά του καναπέ(limassoltoday)