Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 8.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

7.3.2024

Μετράμε αντίστροφα για τo μεγαλύτερο αποκριάτικο street party(offsite)

Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Τμήμα ΗΜΜΗΥΠ - 4 θέσεις Ερευνητικής/ού Συνεργάτιδας/η(carierista)

Επίσημη έναρξη του Καρναβαλιού: Ξεχύθηκαν στους δρόμους οι Λεμεσιανοί και οι... Παφίτες (φώτος, βίντεο)(politis)

Έναρξη 1ου εκπαιδευτικού προγράμματος Νοσηλευτικής Ογκολογίας(ygeiawatch)

Πρόσκληση στη δημοσιογραφική διάσκεψη του ερευνητικού έργου “MedDMO”(paideianews)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(paideianews)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας με ραδιομαραθώνιο ζωντανών εκπομπών, με τη συμμετοχή καταξιωμένων Κύπριων Γυναικών(24h)

Φούτσαλ Ανδρών: Συγκάτοικοι στην κορυφή!(sportstime)

Μετράμε αντίστροφα για τo μεγαλύτερο αποκριάτικο street party(brief)

Έναρξη 1ου εκπαιδευτικού προγράμματος Νοσηλευτικής Ογκολογίας(ygeianews)

8.3.2024

Καταγγελίες για χαρακτηρισμούς και ύβρεις από πανεπιστημιακούς σε μέλη της Επ. Παιδείας(cyprustimes)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(cyprustimes)

Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι πάντοτε η γυναίκα εργαζόταν(economytoday)

Ραδιόφωνο ΤΕΠΑΚ: Γιορτάζει την Παγκ. Ημέρα Γυναίκας με ραδιομαραθώνιο εκπομπών(limassoltoday)

Meet the Speakers of the 1st CSN Cyprus Maritime Supply Chain and Vessels Performance Forum – Dr. Thalis P.V. Zis, Assistant Professor in the Department of Shipping – Cyprus University of Technology(cyprusshippingnews)

ΤΕΠΑΚ: Ετήσια Γενική, Εκλογική και Καταστατική Συνέλευση του Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών/ριών(stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 8.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

7.3.2024

Μετράμε αντίστροφα για τo μεγαλύτερο αποκριάτικο street party(offsite)

Έναρξη 1ου εκπαιδευτικού προγράμματος Νοσηλευτικής Ογκολογίας(ygeiawatch)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(paideianews)

Φούτσαλ Ανδρών: Συγκάτοικοι στην κορυφή!(sportstime)

Μετράμε αντίστροφα για τo μεγαλύτερο αποκριάτικο street party(brief)

Έναρξη 1ου εκπαιδευτικού προγράμματος Νοσηλευτικής Ογκολογίας(ygeianews)

8.3.2024

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(cyprustimes)

Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι πάντοτε η γυναίκα εργαζόταν(economytoday)