Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 6.3.2024 μέχρι 7.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

6.3.2024

Λάρνακα – Ρόδα είναι και γυρίζει(philenews)

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το 41ο Επαρχ. Μαθητικό Συνέδριο Λυκείων και Τεχνικών Σχολών Λεμεσού(paideianews)

Επ. Παιδείας: Δυσφορία για «στοχοποίηση» βουλευτών από ακαδημαϊκούς(Kathimerini)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει στον εορτασμό της Ευρωπαϊκής Ημέρας Λογοθεραπείας(ygeiawatch)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει στον εορτασμό της Ευρωπαϊκής Ημέρας Λογοθεραπείας(paideianews)

Φοιτήτρια του ΤΕΠΑΚ κατέκτησε τη 2η θέση σε Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό(stokcwatch)

Φοιτήτρια του ΤΕΠΑΚ κατέκτησε τη 2η θέση σε πανευρωπαϊκό διαγωνισμό(inbusinessnews)

Φοιτήτρια του ΤΕΠΑΚ κατέκτησε τη 2η θέση σε Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό(strategist)

Φοιτήτρια του ΤΕΠΑΚ κατέκτησε τη 2η θέση σε Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό(nomisma)

5ος Κύκλος Τηλεδιαλέξεων της Σειράς «Γλώσσα, Λογοτεχνία, Γραμματισμοί» από το Μεταπτυχιακό πρόγραμμα «Ελληνική Γλώσσα και Λογοτεχνία» του Ανοικτού Πανεπιστημίου Κύπρου(stokcwatch)

Κατακόρυφη αύξηση κόστους εστιών Παν. Κύπρου(stockwatch)

5ος Κύκλος Τηλεδιαλέξεων της Σειράς «Γλώσσα, Λογοτεχνία, Γραμματισμοί»(paideianews)

Καταγγελίες για χαρακτηρισμούς και ύβρεις από πανεπιστημιακούς σε μέλη της Επ. Παιδείας(cyprustimes)

Το κόστος φοιτητικών εστιών και οι δωρεές προς ΠΚ απασχόλησαν την Επ. Παιδείας(paideianews)

Παν. Κύπρου: Ελλείμματα στον προϋπολογισμό και απουσία στρατηγικού σχεδιασμού(alphanews)

7.3.2024

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(paideianews)

ΕΔΩ ΛΕΜΕΣΟΣ: Τσίκνισμα, γλέντι & χορός σε όλη την πόλη-Ξεκινά το καρναβάλι (Το πρόγραμμα)(offsite)

Two weeks left for the 1st CSN Cyprus “Maritime Supply Chain and Vessels Performance Forum” Limassol 20 March 2024(cyprusshippingnews)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(ygeiawatch)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 6.3.2024 μέχρι 7.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

6.3.2024

Λάρνακα – Ρόδα είναι και γυρίζει(philenews)

Φοιτήτρια του ΤΕΠΑΚ κατέκτησε τη 2η θέση σε Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό(stokcwatch)

Φοιτήτρια του ΤΕΠΑΚ κατέκτησε τη 2η θέση σε Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό(strategist)

Φοιτήτρια του ΤΕΠΑΚ κατέκτησε τη 2η θέση σε Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό(nomisma)

Κατακόρυφη αύξηση κόστους εστιών Παν. Κύπρου(stockwatch)

7.3.2024

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(paideianews)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(ygeiawatch)

Το ραδιόφωνο του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας(stockwatch)