Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 2.3.2024 μέχρι 5.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

2.3.2024

Πάνε και δύο Σχολές του ΤΕΠΑΚ δίπλα από τις εστίες στο Βερεγγάρια(offsite)

ΤΕΠΑΚ/Κέντρο Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Ενημέρωση μαθητών/ριών του Γ’ Δημοτικού Σχολείου Λεμεσού για τον Σταθμό Ατμοσφαιρικής Τηλεπισκόπησης (Lidar) που βρίσκεται δίπλα από το Σχολείο τους(stockwatch)

Πάνε και δύο Σχολές του ΤΕΠΑΚ δίπλα από τις εστίες στο Βερεγγάρια(kerkidanet)

Πολύ σημαντικές αποφάσεις για τη στεγαστική ανάπτυξη του ΤΕΠΑΚ(strategist)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει «Ημέρα Ενημέρωσης» (OPEN DAY) για τα προγράμματα σπουδών του(limassoltoday)

Το Υπουργικό ξεμπλόκαρε το ΤΕΠΑΚ - Υποδομές για τέσσερις διαφορετικές σχολές(politis)

Μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024 το ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

3.2.2024

Διόφαντος Χατζημιτσή: Έτσι βάζουμε Κύπρο και Λεμεσό στον παγκόσμιο χάρτη της Παρατήρησης Γης(limassoltoday)

Η άμμος στη καμπούρα μας(philenews)

Φοιτητές του ΤΕΠΑΚ με σπάνιες παθήσεις μοιράστηκαν τα βιώματα και τις εμπειρίες τους(limassoltoday)

ΜΙΤΟΣ: Παρουσιάζει τις συμμετοχές του theYard.Residency.24(limassoltoday)

«Να υπάρχει ένα φιλτράρισμα πώς επιλέγεται το συμβούλιο»: Ο τέως πρόεδρος του Συμβουλίου ΤΕΠΑΚ, Χρίστος Χωματάς, στον «Π»(politis)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ερευνητικό έργο με στόχο τον παιδιατρικό έλεγχο για υπερχοληστερολαιμία(goodlife)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ερευνητικό έργο με στόχο τον παιδιατρικό έλεγχο για υπερχοληστερολαιμία(dialogos)

4.3.2024

Πιστοποιήθηκε σήμερα το πρώτο κοινό μεταπτυχιακό πρόγραμμα ΤΕΠΑΚ και Παν. Κύπρου(limassoltoday)

2ο Παγκύπριο Συνέδριο στην Επιχειρηματική Εκπαίδευση: Διακεκριμένοι ακαδημαϊκοί στην Κύπρο(offsite)

2o Παγκόσμιο Συνέδριο στη Επιχειρηματική Εκπαίδευση: Ανάπτυξη Επιχειρηματικών Δεξιοτήτων(dialogos)

Ημέρα ενημέρωσης για τις σπουδές στο ΤΕΠΑΚ(inbusinessnews)

2ο Παγκόσμιο Συνέδριο στην επιχειρηματική εκπαίδευση: Ανάπτυξη επιχειρηματικών δεξιοτήτων(eurokerdos)

ΤΕΠΑΚ/Κέντρο Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Ενημέρωση μαθητών/ριών του Γ’ Δημοτικού Σχολείου Λεμεσού για τον Σταθμό Ατμοσφαιρικής Τηλεπισκόπησης (Lidar) που βρίσκεται δίπλα από το Σχολείο τους(politis)

Η τεχνητή νοημοσύνη, η πράσινη συμφωνία και οι νέες τεχνολογίες σε συνέδριο μαθητών και καθηγητών στην Πάφο(philenews)

2ο Παγκόσμιο συνέδριο στην επιχειρηματική εκπαίδευση: Ανάπτυξη επιχειρηματικών δεξιοτήτων(ygeiawatch)

Δημοτικές Εκλογές: To AKΕΛ παρουσίασε τους υποψηφίους που στηρίζει στην Πάφο (εικόνες)(philenews)

IN Business Supply Chain & Logistics Awards: Ο νέος θεσμός της IMH και τι δήλωσαν οι βραβευθέντες (video)(inbusinessnews)

2ο Παγκόσμιο συνέδριο στην επιχειρηματική εκπαίδευση: Ανάπτυξη επιχειρηματικών δεξιοτήτων(stokcwatch)

ΤΕΠΑΚ/Κέντρο Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Εξασφάλιση νέου ευρωπαϊκού καινοτόμου έργου για την προστασία Αρχαιολογικών Χώρων μέσω δορυφορικών δεδομένων(24h)

Παν. Λευκωσίας και Junior Achievement και συνδιοργάνωσαν το Παγκ. Συνέδριο για την Επιχειρηματική Εκπαίδευση(paideianews)

Φοιτητές του ΤΕΠΑΚ με σπάνιες παθήσεις μοιράστηκαν τα βιώματα και τις εμπειρίες τους!(studentlife)

5.3.2024

«Ημέρα Ενημέρωσης» (OPEN DAY) για τις σπουδές στο ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 2.3.2024 μέχρι 5.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

2.3.2024

Πάνε και δύο Σχολές του ΤΕΠΑΚ δίπλα από τις εστίες στο Βερεγγάρια(offsite)

Πάνε και δύο Σχολές του ΤΕΠΑΚ δίπλα από τις εστίες στο Βερεγγάρια(kerkidanet)

Πολύ σημαντικές αποφάσεις για τη στεγαστική ανάπτυξη του ΤΕΠΑΚ(strategist)

Μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024 το ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

3.2.2024

Η άμμος στη καμπούρα μας(philenews)

ΜΙΤΟΣ: Παρουσιάζει τις συμμετοχές του theYard.Residency.24(limassoltoday)

4.3.2024

Ημέρα ενημέρωσης για τις σπουδές στο ΤΕΠΑΚ(inbusinessnews)

5.3.2024

«Ημέρα Ενημέρωσης» (OPEN DAY) για τις σπουδές στο ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)