Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 29.2.2024 μέχρι 1.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

29.2.2024

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει «Ημέρα Ενημέρωσης» (OPEN DAY) για τα προγράμματα σπουδών του(stockwatch)

Ο Πρύτανης του ΤΕΠΑΚ εξελέγη ως εξωτερικό μέλος του Συμβουλίου Διοίκησης του Ιονίου Πανεπιστημίου(stockwatch)

Ο Πρύτανης του ΤΕΠΑΚ εξελέγη εξωτερικό μέλος του Συμβουλίου Διοίκησης του Ιονίου Πανεπιστημίου(inbusinessnews)

Ημέρα ενημέρωσης για τα προγράμματα σπουδών του από το ΤΕΠΑΚ(inbusinessnews)

Ο Πρύτανης του ΤΕΠΑΚ εξελέγη ως εξωτερικό μέλος του Συμβουλίου Διοίκησης του Ιονίου Πανεπιστημίου(paideianews)

Αιμοδότης της κυπριακής οικονομίας η ΕΤΕπ το 2023(kathimerini)

Το Ινστιτούτο Νευρολογίας & Γενετικής Κύπρου αρωγός στη μάχη κατά των σπάνιων παθήσεων(cingaccy)

Επισκέψεις του Κοινοβουλευτικού Εκπροσώπου του ΑΚΕΛ στην Πάφο(pafoslive)

Άθως Αγαπίου: O ακαδημαϊκός του ΤΕΠΑΚ, ανάμεσα στους κορυφαίους ερευνητές παγκοσμίως(limassoltoday)

Υπέρ λύσης ΔΔΟ η Πρόεδρος της Βουλής Σλοβενίας, ικανοποίηση για διορισμό Ολγκίν(dialogos)

Επισκέψεις του Κοινοβουλευτικού Εκπροσώπου του ΑΚΕΛ στην Πάφο(akelorgcy)

Αιμοδότης της κυπριακής οικονομίας η ΕΤΕπ το 2023(limassoltoday)

1.3.2024

Register Now for the 1st CSN Cyprus “Maritime Supply Chain and Vessels Performance Forum” Limassol 20 March 2024(cyprusshippingnews)

ΤΕΠΑΚ: Συμμετέχει σε ερευνητικό έργο με στόχο τον παιδιατρικό έλεγχο για υπερχοληστερολαιμία(limassoltoday)

EIB a significant contributor in Cyprus economy in 2023(stockwatch)

Εκπαιδευτικές ημερίδες στο πλαίσιο της παγκόσμιας ημέρας σπάνιων παθήσεων(inbusinessnews)

Διοργανώθηκαν διάφορες εκδηλώσεις στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Σπάνιων Παθήσεων 2024(ygeiawat

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 29.2.2024 μέχρι 1.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

29.2.2024

Ημέρα ενημέρωσης για τα προγράμματα σπουδών του από το ΤΕΠΑΚ(inbusinessnews)

Αιμοδότης της κυπριακής οικονομίας η ΕΤΕπ το 2023(kathimerini)

Επισκέψεις του Κοινοβουλευτικού Εκπροσώπου του ΑΚΕΛ στην Πάφο(pafoslive)

Επισκέψεις του Κοινοβουλευτικού Εκπροσώπου του ΑΚΕΛ στην Πάφο(akelorgcy)

Αιμοδότης της κυπριακής οικονομίας η ΕΤΕπ το 2023(limassoltoday)

1.3.2024

EIB a significant contributor in Cyprus economy in 2023(stockwatch)