Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 29.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός  Τύπος

28.2.2024

Ακαδημαϊκός του ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους κορυφαίους ερευνητές παγκοσμίως(offsite)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ερευνητικό έργο με στόχο τον παιδιατρικό έλεγχο για υπερχοληστερολαιμία(paideianews)

Ζαχάροβα: Επικρίνει την Βρετανία και δηλώνει την ετοιμότητα της Ρωσίας να συνδράμει στο Κυπριακό(dialogos)

Αναθεώρηση από ΕΚ κανόνων για ενίσχυση προστασίας γεωγραφικών ενδείξεων(dialogos)

Για ακόμη μια χρονιά, για οκτώ ημέρες, θα μπορείς να απολαμβάνεις ποιοτικό κινηματογράφο(sigmalive)

Το ΤΕΠΑΚ σε ερευνητικό έργο για τον παιδιατρικό έλεγχο για υπερχοληστερολαιμία(cnaorgcy)

Π. Πασιαρδής. Το ΑΠΚΥ να γίνει «ομπρέλα» για εξ αποστάσεως προγράμματα των δημ. πανεπιστημίων(paideianews)

Ατζέντα (3)(cnaorgcy)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ερευνητικό έργο με στόχο τον παιδιατρικό έλεγχο για υπερχοληστερολαιμία(ygeianews)

Στις 110 χιλιάδες ανά δωμάτιο το κόστος των νέων εστιών στο Πανεπιστήμιο Κύπρου(reporter)

Το Ινστιτούτο Νευρολογίας και Γενετικής Κύπρου αρωγός στη μάχη κατά των σπάνιων παθήσεων(ygeianews)

Ακαδημαϊκός του ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους κορυφαίους ερευνητές παγκοσμίως(dialogos)

22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024(simerini)

Ακαδημαϊκός του ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους κορυφαίους ερευνητές παγκοσμίως(inbisinessnews)

29.2.2024

Το ΤΕΠΑΚ σε ερευνητικό έργο για τον παιδιατρικό έλεγχο για υπερχοληστερολαιμία(goodlife)

Μπορεί η Λεμεσός να καταστεί σύγχρονη Πανεπιστημιούπολη;(limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ: Προκλήσεις της Σύγχρονης Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Κύπρο και το Εξωτερικό(philenews)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(stockwatch)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(inbusinessnews)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(alphanews)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(nomisma)

Εξήντα χιλιάδες ασθενείς στην Κύπρο με σπάνια νοσήματα(ygeiawatch)

Το ΤΕΠΑΚ ο νικητής του CFA Research Challenge 2024(paideianews)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(strategist)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(politis)

Επισκέψεις του Κοινοβουλευτικού Εκπροσώπου του ΑΚΕΛ στην Πάφο(24h)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 29.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός  Τύπος

28.2.2024

Ακαδημαϊκός του ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους κορυφαίους ερευνητές παγκοσμίως(offsite)

Ατζέντα (3)(cnaorgcy)

Ακαδημαϊκός του ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους κορυφαίους ερευνητές παγκοσμίως(dialogos)

22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024(simerini)

29.2.2024

Μπορεί η Λεμεσός να καταστεί σύγχρονη Πανεπιστημιούπολη;(limassoltoday)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(stockwatch)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(inbusinessnews)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(alphanews)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(nomisma)

Εξήντα χιλιάδες ασθενείς στην Κύπρο με σπάνια νοσήματα(ygeiawatch)

Το ΤΕΠΑΚ ο νικητής του CFA Research Challenge 2024(paideianews)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(strategist)

Το ΤΕΠΑΚ ο μεγάλος νικητής του CFA Research Challenge 2024(politis)

Επισκέψεις του Κοινοβουλευτικού Εκπροσώπου του ΑΚΕΛ στην Πάφο(24h)