Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 27.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

26.2.2024

Έφυγε από τη ζωή ο πρώην Πρύτανης Νικόλας Παπαμιχαήλ(Kathimerini)

Οι πρόσκοποι του ΤΕΠΑΚ γιόρτασαν την Παγκόσμια Ημέρα Σκέψης!(studentllife)

Απεβίωσε ο πρώην Πρύτανης του Πανεπιστημίου Κύπρου Νικόλας Παπαμιχαήλ(paideanews)

Aρχοντικό Παυλίδη | Το εσωτερικό, οι ποικίλες χρήσεις και το κοινό μυστικό(parathyropolitis)

Το Πανεπιστήμιο Κύπρου αποχαιρετά τον πρώην Πρύτανη του Νικόλα Παπαμιχαήλ.(paideianews)

Θλίψη για τον θάνατο του πρώην Πρύτανη του Πανεπιστημίου Κύπρου, Νικόλα Παπαμιχαήλ(politis)

Το Πανεπιστήμιο Κύπρου αποχαιρετά τον πρώην Πρύτανη Νικολά Παπαμιχαήλ(sigmalive)

Θλίψη ΤΕΠΑΚ για τον θάνατο του πρώην Πρύτανη του Πανεπιστημίου Κύπρου, Νικόλα Παπαμιχαήλ(cyprustimes)

Το ΤΕΠΑΚ εκφράζει Θλίψη για τον θάνατο του πρώην Πρύτανη του Πανεπιστημίου Κύπρου Νικόλα Παπαμιχαή(stockwatch)

27.2.2024

Θλίψη ΤΕΠΑΚ για τον θάνατο του πρώην Πρύτανη του Πανεπιστημίου Κύπρου, Νικόλα Παπαμιχαήλ(eurkokerdos)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΤΕΠΑΚ(cnaorgcy)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 27.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

26.2.2024

Έφυγε από τη ζωή ο πρώην Πρύτανης Νικόλας Παπαμιχαήλ(Kathimerini)

Οι πρόσκοποι του ΤΕΠΑΚ γιόρτασαν την Παγκόσμια Ημέρα Σκέψης!(studentllife)

27.2.2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΤΕΠΑΚ(cnaorgcy)