Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 10.2.2024 μέχρι 13.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

10.2.2024

Συνάντηση Πρυτανικών αρχών Πανεπ. Κύπρου και ΤΕΠΑΚ για ενίσχυση της συνεργασίας τους(paideianews)

Το ΤΕΠΑΚ ζητά κτήρια προς ενοικίαση για κάλυψη στεγαστικών αναγκών(limassoltoday)

ΔΗΣΥ - Αποφασίζει τους «6» για την ευρωβουλή(kathimerini)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει το επιστημονικό συνέδριο «EuroSun2024»(limassoltoday)

Διότι τα όνειρα δεν έχουν ηλικία(politis)

11.2.2024

Το ΤΕΠΑΚ υποδέχεται τους πρώτους φοιτητές στο νέο Τμήμα Ναυτιλίας(dialogos)

[CYPRUS MAIL] Tepak calls for building rentals in Limassol...(cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ: Ψάχνει να ενοικιάσει κτίρια για κάλυψη στεγαστικών αναγκών(24h)

Νταν Μιχάλακε: Σε συνεχή άνοδο οι σχέσεις της Κύπρου με τη Ρουμανία(philenews)

12.2.2024

Η κατάρρευση της εικόνας(politis)

Έκοψαν τη γυναίκα του Άθου(philnews)

Δρ Μελίτα Μενελάου: Η δράση γυναικείων προτύπων είναι αναγκαία στους τομείς STEM(limassoltoday)

Δήμος Κάτσης: «Να γίνει πρώτη πόλη η Λεμεσός» - Ο υποψήφιος αντιδήμαρχος στηρίζεται από ΑΚΕΛ, ΔΗΚΟ, ΕΔΕΚ(politis)

Διαδημοτικό έργο το μεγάλο φωτοβολταϊκό πάρκο που προωθείται πλησίον του νέου νοσοκομείου Λεμεσού(limassoltoday)

Πολιτισμική Ατζέντα(cnaorgcy)

Δημόσια διάλεξη του Καθηγητή Θ. Ρακόπουλου στο ΤΕΠΑΚ με θέμα τα «Χρυσά Διαβατήρια»(stockwatch)

Δημόσια διάλεξη του Καθ. Θ. Ρακόπουλου στο ΤΕΠΑΚ με θέμα τα «Χρυσά Διαβατήρια»(paideianews)

H WarGaming & άλλοι πρωτοποριακοί οργανισμοί συνεργάζονται με φοιτητές ΤΕΠΑΚ στο πρόγραμμα IXN(limassoltoday)

13.2.2024

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 10.2.2024 μέχρι 13.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

10.2.2024

ΔΗΣΥ - Αποφασίζει τους «6» για την ευρωβουλή(kathimerini)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει το επιστημονικό συνέδριο «EuroSun2024»(limassoltoday)

Διότι τα όνειρα δεν έχουν ηλικία(politis)

11.2.2024

Το ΤΕΠΑΚ υποδέχεται τους πρώτους φοιτητές στο νέο Τμήμα Ναυτιλίας(dialogos)

[CYPRUS MAIL] Tepak calls for building rentals in Limassol...(cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ: Ψάχνει να ενοικιάσει κτίρια για κάλυψη στεγαστικών αναγκών(24h)

Νταν Μιχάλακε: Σε συνεχή άνοδο οι σχέσεις της Κύπρου με τη Ρουμανία(philenews)

12.2.2024

Η κατάρρευση της εικόνας(politis)

Έκοψαν τη γυναίκα του Άθου(philnews)

Πολιτισμική Ατζέντα(cnaorgcy)

13.2.2024