Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 16.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

15.2.2024

Το Κέντρο Ερατοσθένης κατέγραψε την καταιγίδα στη Λεμεσό(pafoslive)

Ανάγκη εξορθολογισμού και εκσυγχρονισμού οικονομικής διαχείρισης Πανεπιστημίου Κύπρου(nomoplatform)

CUT: Handover of the online platform "e-fikardou"(stokcwathc)

Το Κέντρο Ερατοσθένης του ΤΕΠΑΚ κατέγραψε την καταιγίδα στη Λεμεσό(lemesosblog)

Μετρά ζημιές η Γερμασόγεια: Η προσοχή στραμμένη στη γρήγορη αξιολόγηση και αποκατάσταση(aftodioikisi)

Το Κέντρο Ερατοσθένης του ΤΕΠΑΚ κατέγραψε την καταιγίδα στη Λεμεσό(cnaorgcy)

Μετρούν πληγές στη Γερμασόγεια, πέραν των 170 υποστατικών υπέστησαν ζημιές (VID)(alphanews)

Θεομηνία Λεμεσού:Άνεμοι 70km/h, πάνω από 300 σωματίδια βροχής - χαλαζιού σε 30''(aplanews)

Εκστρατεία Ενημέρωσης σε σχολεία από Ερευνήτριες του Κέντρου Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ του ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

16.2.2024

ΤΕΠΑΚ/ εργαστήριο : ‘Νέοι: Υγιείς Σχέσεις και Συντροφικότητα’(limassoltoday)

Το Κέντρο Ερατοσθένης του ΤΕΠΑΚ κατέγραψε την καταιγίδα στη Λεμεσό (εικόνες)(politis)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 16.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

15.2.2024

Το Κέντρο Ερατοσθένης κατέγραψε την καταιγίδα στη Λεμεσό(pafoslive)

CUT: Handover of the online platform "e-fikardou"(stokcwathc)

Το Κέντρο Ερατοσθένης του ΤΕΠΑΚ κατέγραψε την καταιγίδα στη Λεμεσό(lemesosblog)

Το Κέντρο Ερατοσθένης του ΤΕΠΑΚ κατέγραψε την καταιγίδα στη Λεμεσό(cnaorgcy)

16.2.2024