Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 23.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

22.2.2024

ΦΩΤΙΑ/ΛΕΜΕΣΟΣ: ΕΝΑ από τα ΕΜΒΛΗΜΑΤΙΚΟΤΕΡΑ ΚΤΗΡΙΑ καταστράφηκε ολοσχερώς, πληροφορίες για άστεγους να διέμεναν, τι λένε πηγές στο 24Η(24h)

Πρύτανης ΤΕΠΑΚ: Εντονη απογοήτευση για την καταστροφή του διατηρητέου κτηρίου στο κέντρο της Λεμεσού(riknews)

Φόβοι για κατάρρευση του αρχοντικού Παυλίδη – Μαρτυρίες ότι μπαινόβγαιναν πρόσωπα(philenews)

Έρευνες για το καμένο «Αρχοντικό Παυλίδη»(kanali6)

What’s on this weekend(cyprusmail)

Προθεσμία μέχρι το 2029 για το χαλούμι ΠΟΠ, «γίνονται και θα γίνονται» έλεγχοι(alphanews)

Πρύτανης ΤΕΠΑΚ: Εντονη απογοήτευση για την καταστροφή του διατηρητέου κτηρίου στο κέντρο της Λεμεσού(24h)

Ολική καταστροφή στο αρχοντικό «Παυλίδη» - Κτίστηκε στα τέλη του 19ου αιώνα(politis)

Ο κίνδυνος κατάρρευσης καθυστερεί τις έρευνες για την φωτιά στο αρχοντικό της Κρυσταλλίας Παυλίδη(kanali6)

Κατέρρευσε η οροφή του κτηρίου στη Λεμεσό - Συνεχίζεται η... μάχη κατάσβεσης -Δείτε φωτογραφίες και βίντεο(tothemaonline)

Student film festival coming to Tepak(cyprusmail)

Προοδευτική Κ.Φ.: Η Κυβέρνηση να στηρίξει με κάθε τρόπο το ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Διαμαρτυρία ακαδημαϊκών και φοιτητών ΤΕΠΑΚ την Παρασκευή(cnaorgcy)

Αντιδράσεων συνέχεια για τον Προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ – Εκδήλωση διαμαρτυρίας(cyprustimes)

23.2.2024

Φωτιά σε κτήριο στο κέντρο της Λεμεσού - Γίνεται έρευνα για τυχόν παγιδευμένα άτομα(tothemaonline)

[CYPRUS MAIL] Τι συμβαίνει αυτό το Σαββατοκύριακο...(forumcy)

Διαμαρτυρία ακαδημαϊκών και φοιτητών ΤΕΠΑΚ - Για προάσπιση της Δημόσιας Ανώτατης Εκπαίδευσης(politis)

Διαμαρτυρία ακαδημαϊκών και φοιτητών ΤΕΠΑΚ(sigmalive)

Εκδήλωση διαμαρτυρίας σήμερα στο ΤΕΠΑΚ(newsrik)

Εντυπωσιακό ΒΙΝΤΕΟ: Η τοιχογραφία σε σχολείο της Λεμεσού, από φοιτητές του ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Ακόμη μια τοιχογραφία σε σχολείο της Λεμεσού, από φοιτητές του Τμήματος Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Ακόμη μια τοιχογραφία σε σχολείο της Λεμεσού από φοιτητές τέχνης του ΤΕΠΑΚ(philews)

Αντιδράσεων συνέχεια για τον Προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ – Εκδήλωση διαμαρτυρίας αύριο(eurokerdos)

Διαμαρτυρία ακαδημαϊκών και φοιτητών ΤΕΠΑΚ την Παρασκευή(cnaorgcy)

Αντιδράσεων συνέχεια για τον Προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ – Εκδήλωση διαμαρτυρίας αύριο(cyprustimes)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 23.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

22.2.2024

Έρευνες για το καμένο «Αρχοντικό Παυλίδη»(kanali6)

What’s on this weekend(cyprusmail)

Student film festival coming to Tepak(cyprusmail)

Προοδευτική Κ.Φ.: Η Κυβέρνηση να στηρίξει με κάθε τρόπο το ΤΕΠΑΚ(dialogos)

23.2.2024

[CYPRUS MAIL] Τι συμβαίνει αυτό το Σαββατοκύριακο...(forumcy)

Διαμαρτυρία ακαδημαϊκών και φοιτητών ΤΕΠΑΚ(sigmalive)

Εκδήλωση διαμαρτυρίας σήμερα στο ΤΕΠΑΚ(newsrik)