Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 14.2.2024 μέχρι 15.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακόσ Τύπος

13.2.2024

Μια ακόμα πρωτοποριακή πρωτοβουλία διεθνούς ακτινοβολίας από το ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ και PwC Foundation ενώνουν δυνάμεις-Κοινές δράσεις σε τομείς κοινού ενδιαφέροντος(inbusinessnews)

ΤΕΠΑΚ και PwC Foundation ενώνουν δυνάμεις για προώθηση της Καινοτομίας και της Επιχειρηματικότητας(paideianews)

ΤΕΠΑΚ και PwC Foundation ενώνουν δυνάμεις για προώθηση της Καινοτομίας και της Επιχειρηματικότητας στο πλαίσιο του EUt+(stockwatch)

Στο κενό αγωγή για την επιστολή παύσης Αναστασιάδη σε Παπαγεωργίου-Δεν είδε κακοπιστία το Δικαστήριο(reporter)

Απορρίφθηκε η αγωγή Μιχαλάκη Παπαγεωργίου – Καμία αποζημίωση στον πρώην Αρχηγό Αστυνομίας για την απόλυση(philenews)

Δημόσια διάλεξη του Καθηγητή Θ. Ρακόπουλου στο ΤΕΠΑΚ με θέμα τα «Χρυσά Διαβατήρια»(limassoltoday)

14.2.2024

ΤΕΠΑΚ και PwC ενώνουν δυνάμεις για προώθηση της Καινοτομίας και της Επιχειρηματικότητας(nomisma)

Εκστρατεία Ενημέρωσης σε σχολεία από Ερευνήτριες του Κέντρου Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ του ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Εκστρατεία ενημέρωσης σε σχολεία από Ερευνήτριες του Κέντρου Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ του ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Εκστρατεία Ενημέρωσης σε σχολεία από Ερευνήτριες του Κέντρου Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ του ΤΕΠΑΚ(24h)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει το 1ο Διεθνές Φεστιβάλ Φοιτητικών Ταινιών Yeast(stokcwatch)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει το 1ο Διεθνές Φεστιβάλ Φοιτητικών Ταινιών Yeast(alphanews)

Επιβεβαίωση για Πανεπιστήμιο Κύπρου και Ευρωπαϊκό!(keridanet)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει το 1ο Διεθνές Φεστιβάλ Φοιτητικών Ταινιών Yeast(dialogos)

Τρυφωνίδης: Διασπάθιση δημόσιου χρήματος στο ΠΚ - Έχει ευθύνη ΥΠΟΙΚ και ΥΠΑΝ(sigmalive)

Yeast International Student Film Festival(limassoltoday)

Καταγγέλλουν διασπάθιση σε έργα UCY(stokcwatch)

Επ.Παιδείας: Ανάγκη για εκσυγχρονισμό της οικονομικής διαχείρισης του Πανεπιστημίου Κύπρου(offsite)

Μυλωνάς: Ζητά διαφάνεια και έλεγχο και εξηγήσεις για ελλείματα από το Πανεπιστήμιο Κύπρου(politis)

Ισοσκελισμένος μεν, ελλειματικός δε ο προϋπολογισμός Παν. Κύπρου-Ζητά εξορθολογισμό η Βουλή(reporter)

Χριστοφίδης: Ο καλύτερος τρόπος να προστατευτούν τα δημόσια πανεπιστήμια είναι η εξυγίανση και το σιγύρισμά τους(dialogos)

Ανάγκη χρηστής διοίκησης στο Πανεπιστήμιο Κύπρου, είπαν Βουλευτές – Ισοσκελισμένος αλλά ελλειματικός ο προϋπολογισμός(cyprustimes)

Μπάσκετ Ανδρών: Επιβεβαίωση για Πανεπιστήμιο Κύπρου και Ευρωπαϊκό!(gipedopolitis)

15.2.2024

ΤΕΠΑΚ και PwC Foundation ενώνουν δυνάμεις(limassoltoday)

Επείγει η ετοιμασία στρατηγικού σχεδιασμού για τα δημόσια πανεπιστήμια(dialogos)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 14.2.2024 μέχρι 15.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακόσ Τύπος

13.2.2024

14.2.2024

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει το 1ο Διεθνές Φεστιβάλ Φοιτητικών Ταινιών Yeast(alphanews)

Επιβεβαίωση για Πανεπιστήμιο Κύπρου και Ευρωπαϊκό!(keridanet)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει το 1ο Διεθνές Φεστιβάλ Φοιτητικών Ταινιών Yeast(dialogos)

Yeast International Student Film Festival(limassoltoday)

Καταγγέλλουν διασπάθιση σε έργα UCY(stokcwatch)

15.2.2024

ΤΕΠΑΚ και PwC Foundation ενώνουν δυνάμεις(limassoltoday)