Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 31.1.2024 μέχρι 1.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

30.1.2024

Ευχαριστίες προς το Διοικητικό Προσωπικό για την αφοσίωση και το έργο του, εξέφρασε ο ΔΔΟ τυ ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Ευχαριστίες προς το Διοικητικό Προσωπικό για την αφοσίωση και το έργο τους, εξέφρασε ο ΔΔΟ του ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Γλάστρες Χριστοδουλίδη... Κάρογιαν - Σιζόπουλος - Χειροκροτητής Νικόλας(24sports)

Στο ΤΕΠΑΚ ειδικοί του Διαστήματος, για υλοποίηση Δορυφορικού Σταθμού στην Κύπρο(limassoltoday)

Ευχαριστίες προς το Διοικητικό Προσωπικό για την αφοσίωση και το έργο τους, εξέφρασε ο ΔΔΟ του ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

CUT: VRTEACHER project finalist for SALTO AWARDS 2023(stockwatch)

Επίσημη Τοποθέτηση Πρύτανη για τη συζήτηση στην Επιτροπή Παιδείας για το ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Χρ. Ορφανίδης – Πανεπιστημιακές Σχολές Λάρνακας(neakypros)

31.1.2024

ΤΕΠΑΚ: Ζητάει νομική συμβουλή για εκφοβισμό ο Διευθυντής Οικονομικών – Επανέρχεται σχετική πρόταση νόμου(philenews)

Στην Imperio για πρακτική άσκηση φοιτητές του ΤΕΠΑΚ(sigmalive)

Λύσεις στα προβλήματα της Σχολής Τυφλών αναμένει σε ένα μήνα η Επ. Παιδείας(reporter)

Λύσεις στα προβλήματα της Σχολής Τυφλών αναμένει σε ένα μήνα η Επ. Παιδείας(dialogos)

Πώς θα ξεχωρίσουμε την αλήθεια από το ψέμα;(limassoltoday)

Λύσεις στα προβλήματα της Σχολής Τυφλών αναμένει σε ένα μήνα η Επ. Παιδείας(cyprustimes)

Mαίνεται ο πόλεμος στο ΤΕΠΑΚ: Βολές κατά Οδυσσέα και αμφισβήτηση των πτυχίων του Χόππα(philenews)

Μέχρι 7/2 οι αιτήσεις για υποτροφίες στο τομέα γεωργίας από Τμήμα Γεωργίας(cnaorgcy)

Στην Imperio για πρακτική άσκηση φοιτητές του ΤΕΠΑΚ(alphanews)

Wargaming: Ανακοινώνει έξι νέα εκπαιδευτικά προγράμματα στην Κύπρο(myseminars)

Επιστολή ακαδημαϊκού προς Γενικό Ελεγκτή για τον Διευθυντή Διοίκησης και Οικονομικών του Πανεπιστημίου: «Επιδίωξε τη χειραγώγησή μου προ?(omegalive)

Επιστολή ακαδημαϊκού προς Γενικό Ελεγκτή για τον Διευθυντή Διοίκησης και Οικονομικών του Πανεπιστημίου: «Επιδίωξε τη χειραγώγησή μου προς ίδιον όφελος»(omegalive)

1.2.2024

ΕΙΚΟΝΑ: Ιδού οι καταγγελίες για μπούλινγκ και ύβρεις κατά του Οικονομικού Διευθυντή του ΤΕΠΑΚ Κινείται νομικά εναντίον 2 προσώπων(omegalive)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 31.1.2024 μέχρι 1.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

30.1.2024

CUT: VRTEACHER project finalist for SALTO AWARDS 2023(stockwatch)

Χρ. Ορφανίδης – Πανεπιστημιακές Σχολές Λάρνακας(neakypros)

31.1.2024

Στην Imperio για πρακτική άσκηση φοιτητές του ΤΕΠΑΚ(sigmalive)

Πώς θα ξεχωρίσουμε την αλήθεια από το ψέμα;(limassoltoday)

Στην Imperio για πρακτική άσκηση φοιτητές του ΤΕΠΑΚ(alphanews)

Wargaming: Ανακοινώνει έξι νέα εκπαιδευτικά προγράμματα στην Κύπρο(myseminars)

1.2.2024