Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 30.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακο Τύπος

29.1.2024

Οδυσσέας για ΤΕΠΑΚ: Το πρόβλημα σαθρότητας είναι σοβαρό και συστημικό(philenews)

Βάλλει κατά του ΤΕΠΑΚ η Ελεγκτική: «Το πρόβλημα σαθρότητας είναι συνεπώς σοβαρό και συστημικό»(tothemaonline)

Απαντά σε Πρύτανη η ΕΥ: «Η σαθρότητα στο ΤΕΠΑΚ είναι συστημική»(economytoday)

Με επιτυχία διοργανώθηκε στο ΤΕΠΑΚ η εκδήλωση «UPRESKILLINGCUT>»(limassoltoday)

Γεν. Ελεγκτής για ΤΕΠΑΚ: Το πρόβλημα σαθρότητας είναι σοβαρό και συστημικό(dialogos)

Στα «μαχαίρια» Ελεγκτική Υπηρεσία και ΤΕΠΑΚ - «Σοβαρό και συστημικό το πρόβλημα σαθρότητας»(ant1live)

Αυτογκόλ και αυτοαναιρέσεις(simerini)

ΤΕΠΑΚ/REVITA: Σχεδιασμός και κατασκευή κοσμήματος με την Ηρώ Κασκάνη σε συμβιωτικό εργαστήρι στη Λόφου(paideianews)

Πώς απαντά στις καταγγελίες του Ελεγκτή ενώπιον της Επ. Παιδείας ο Πρύτανης του ΤΕΠΑΚ(reporter)

Wargaming: Ανακοινώνει έξι νέα εκπαιδευτικά προγράμματα στην Κύπρο(stockwatch)

Wargaming: Ανακοινώνει έξι νέα εκπαιδευτικά προγράμματα στην Κύπρο(inbusinessnews)

Οδυσσέας για ΤΕΠΑK: Το πρόβλημα σαθρότητας σοβαρό και συστημικό(typos)

Wargaming: Ανακοινώνει έξι νέα εκπαιδευτικά προγράμματα στην Κύπρο(eurokerdos)

Οδυσσέας προς Πρύτανη ΤΕΠΑΚ: Η ανακοίνωση επιβεβαιώνει τη σαθρότητα στο Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο(politis)

Γενικός Ελεγκτής για ΤΕΠΑK: Το πρόβλημα σαθρότητας είναι σοβαρό και συστημικό(cyprustimes)

Απαντάει στον πρύτανη ΤΕΠΑΚ η Ελεγκτική: «Συστημικό το πρόβλημα σαθρότητας»(sigmalive)

Γραπτή τοποθέτηση Πρύτανη ΤΕΠΑΚ για τη συζήτηση στην Επιτροπή Παιδείας(lemesosblog)

Απαντά σε Πρύτανη η ΕΥ: «Η σαθρότητα στο ΤΕΠΑΚ είναι συστημική»(economytoday)

Αντιδρά η ΕΥ στις εξηγήσεις ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Στις Εκπαιδευτικές Δράσεις της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Αραδίππου «Γιάγκος Κωνσταντινίδης» βρέθηκε η Βιβλιοθηκονόμος Βαρβάρα Αριστείδου(larnakaonline)

Επίσημη Τοποθέτηση Πρύτανη για τη συζήτηση στην Επιτροπή Παιδείας για το ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Αντιστρέφει τα πυρά σε ΤΕΠΑΚ ο Ελεγκτής-«Το πρόβλημα σαθρότητας είναι σοβαρό και συστημικό»(reporter)

30.1.2024

Π. Βασιλόπουλος: Αιχμή του δόρατος κάθε επιχείρησης ο τρόπος διαχείρισης των logistics(reporter)

Νέα ανταλλαγή πυρών για το ΤΕΠΑΚ – Επιρρίπτει ευθύνες σε Ελεγκτική Υπηρεσία ο πρύτανης(philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 30.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακο Τύπος

29.1.2024

Απαντά σε Πρύτανη η ΕΥ: «Η σαθρότητα στο ΤΕΠΑΚ είναι συστημική»(economytoday)

Με επιτυχία διοργανώθηκε στο ΤΕΠΑΚ η εκδήλωση «UPRESKILLINGCUT>»(limassoltoday)

Αυτογκόλ και αυτοαναιρέσεις(simerini)

Wargaming: Ανακοινώνει έξι νέα εκπαιδευτικά προγράμματα στην Κύπρο(stockwatch)

Οδυσσέας για ΤΕΠΑK: Το πρόβλημα σαθρότητας σοβαρό και συστημικό(typos)

Wargaming: Ανακοινώνει έξι νέα εκπαιδευτικά προγράμματα στην Κύπρο(eurokerdos)

Απαντά σε Πρύτανη η ΕΥ: «Η σαθρότητα στο ΤΕΠΑΚ είναι συστημική»(economytoday)

Αντιδρά η ΕΥ στις εξηγήσεις ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

30.1.2024