Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 29.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

29.1.2024

Ανασκαφή στο χώρο της Παναγίας Καρμιώτισσας στα Κάτω Πολεμίδια(cyprushighlights)

Σημαντικά επιστημονικά δεδομένα για τους εμβολιασμούς, σε ημερίδα του ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Μεγάλη ευκαιρία για φοιτητές και ερευνητές να συνεργαστούν με επιχειρήσεις(limassoltoday)

Κινέζοι φοιτητές στον αρχαιολογικό χώρο της Λέμπας(philenews)

Στου ΤΕΠΑΚ την ολόμαυρη ράχη… πόλεμος για τον έλεγχο από αναρμόδιο όργανο(cyprustimes)

Τρίζει το βάθρο συνεργασίας κυβέρνησης και συγκυβερνώντων(dialogos)

ΤΕΠΑΚ: Προς υλοποίηση του νέου πρωτοποριακού Δορυφορικού Σταθμού στην(philenews)

Επίσημη Τοποθέτηση Πρύτανη αναφορικά με τη συζήτηση που διεξήχθη στην κοινοβουλευτική Επιτροπή Παιδείας και Πολιτισμού για το ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Πώς απαντά ο πρύτανης του ΤΕΠΑΚ για τα όσα συζητήθηκαν στην Επιτροπή Παιδείας(philenews)

Απασφάλισε ο Πρύτανης του ΤΕΠΑΚ για τα όσα συζητήθηκαν στην Επιτροπή Παιδείας(kathimerini)

Επίσημη τοποθέτηση Πρύτανη Ζαφείρη για τη συζήτηση στην Επιτροπή Παιδείας της Βουλής για το ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 29.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

29.1.2024

Κινέζοι φοιτητές στον αρχαιολογικό χώρο της Λέμπας(philenews)

Τρίζει το βάθρο συνεργασίας κυβέρνησης και συγκυβερνώντων(dialogos)