Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 26.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

25.1.2024

Υποψήφιοι ΑΚΕΛ για την Σχολική Εφορεία Δήμου Πάφου(pafoslive)

ΣυΝΚ/ΦΕΤΕΠΑΚ: Βιωματικό εργαστήριο με  τίτλο «Κάνε την αλλαγή, είναι στο χέρι σου!»(limassoltoday)

Πραγματοποιήθηκε ημερίδα Καινοτομίας στις Πολιτιστικές και Δημιουργικές Βιομηχανίες(parathyropolitis)

Μπουρδέλο και η δικαιοσύνη: Αδίστακτη κλίκα ακαδημαϊκών-χουλιγκάνων(24news)

Ενίσχυση του πολιτισμού με επιχειρηματικές δεξιότητες(simerini)

Junior Achievement Κύπρου: Ημερίδα Καινοτομίας στις Πολιτιστικές και Δημιουργικές Βιομηχανίες(paideianews)

26.1.2024

Μια πόλη αστέγων που πεθαίνουν ανάμεσα σε σκουπίδια(limassoltoday)

Ημερίδα καινοτομίας για ενίσχυση του πολιτισμού με επιχειρηματικές δεξιότητες(philenews)

ΤΕΠΑΚ/ INDUSAC: Ευκαιρία για φοιτητές και ερευνητές να συνεργαστούν με επιχειρήσεις, με στήριξη €1000 ανά φοιτητή(paideianews)

ΤΕΠΑΚ/ INDUSAC: Μεγάλη ευκαιρία για φοιτητές και ερευνητές να συνεργαστούν με επιχειρήσεις, με οικονομική στήριξη €1000 ανά φοιτητή!(stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 26.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

25.1.2024

Υποψήφιοι ΑΚΕΛ για την Σχολική Εφορεία Δήμου Πάφου(pafoslive)

Μπουρδέλο και η δικαιοσύνη: Αδίστακτη κλίκα ακαδημαϊκών-χουλιγκάνων(24news)

Ενίσχυση του πολιτισμού με επιχειρηματικές δεξιότητες(simerini)

26.1.2024

Μια πόλη αστέγων που πεθαίνουν ανάμεσα σε σκουπίδια(limassoltoday)