Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 24.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

23.1.2024

Αποδομημένη σαλάτα για πολλά αστέρια Michelin(typos)

Κωνσταντίνος Κωσταλιάς: Παραιτήθηκε για λόγους ευθιξίας – Αποκαλύπτουμε την επιστολή στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας(philenews)

Παραιτήθηκε «για λόγους ευθιξίας» ο Κωσταλιάς από το ΔΣ του ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Επιστολή παραίτησης του Χουντικού Κωσταλιά στον Χριστοδουλίδη – Του έλυσε τα χέρια και δεν αναλαμβανει στο ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Θερμή υποδοχή επεφύλαξε η Σχολή του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο στους φοιτητ(ρι)ές αρχαιολογίας από την Κίνα(stockatch)

Σημαντικά επιστημονικά δεδομένα από κορυφαίους ομιλητ(ρι)ές, παρουσιάστηκαν σε ημερίδα του ΤΕΠΑΚ για τους εμβολιασμούς(politis)

Σημαντικά επιστημονικά δεδομένα για τους εμβολιασμούς(pafoslive)

ΡΙΚ:  Ο Απολογισμός της χρονιάς 2023(philenews)

Συνεχίζεται η φιλοξενία του ΤΕΠΑΚ Πάφου φοιτητών από την Κίνα(cnaorgcy)

Προσπαθούν να δικαιολογήσουν το διορισμό ΕΛΑΜίτη(dialogos)

Το Φα Σολ Λα που έγινε φασολάδα(omegalive)

Κόσκινο της Επιτροπής Διερεύνησης Ασυμβίβαστου για διορισμούς των Ημικρατικών(alphanews)

Γ’ Βραβείο: Ανέγερση Κτηριακών Εγκαταστάσεων Τμήματος Πολυμέσων, Γραφικών Τεχνών ΤΕΠΑΚ(architectureorgcy)

24.1.2024

Διευκόλυνε τους κυβερνητικούς χειρισμούς αποχωρώντας(philenews)

Μπλόκο ΥΠΟΙΚ στα σχέδια του ΤΕΠΑΚ για ορισμό του Πρύτανη ως υπεύθυνου για κονδύλια δαπανών(reporter)

Θερμή υποδοχή σε φοιτητές αρχαιολογίας από την Κίνα στην Πάφο(philenews)

Ins and outs for 2024 – the environmental edition(cyprusmail)

Chinese archaeology students visit Paphos(philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 24.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

23.1.2024

Αποδομημένη σαλάτα για πολλά αστέρια Michelin(typos)

Σημαντικά επιστημονικά δεδομένα για τους εμβολιασμούς(pafoslive)

ΡΙΚ:  Ο Απολογισμός της χρονιάς 2023(philenews)

Συνεχίζεται η φιλοξενία του ΤΕΠΑΚ Πάφου φοιτητών από την Κίνα(cnaorgcy)

Προσπαθούν να δικαιολογήσουν το διορισμό ΕΛΑΜίτη(dialogos)

Το Φα Σολ Λα που έγινε φασολάδα(omegalive)

24.1.2024

Διευκόλυνε τους κυβερνητικούς χειρισμούς αποχωρώντας(philenews)

Θερμή υποδοχή σε φοιτητές αρχαιολογίας από την Κίνα στην Πάφο(philenews)

Ins and outs for 2024 – the environmental edition(cyprusmail)

Chinese archaeology students visit Paphos(philenews)