Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 25.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

24.1.2024

Κατέρρευσε άτομο στην Επιτροπή Παιδείας: Στο νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους(philenews)

Λιποθύμησε άτομο στην Επιτροπή Παιδείας – Διεκόπη η συνεδρία(kathimerini)

Ξεκίνησε η ψηφιοποίηση της συλλογής Αρχαιοτήτων του Μουσείου Medelhavsmuseet της Σουηδίας(kathimerini)

Λιποθύμησε καλεσμένος στην Επιτροπή Παιδείας. Διακόπηκε η συνεδρία(cyprustimes)

Λιποθυμία στη Βουλή, κλήθηκε ασθενοφόρο στη σκηνή(24h)

Κρίσιμος ο ρόλος πανεπιστημίων για πρόληψη έμφυλης βίας(ygeiawatch)

Κατέρρευσε καλεσμένος στην Επιτροπή Παιδείας-«Από τον Δεκέμβριο του 2020, ζω μια κόλαση»(reporter)

Λιποθυμία και εντάσεις στην Επιτροπή Παιδείας για τα οδοιπορικά του ΤΕΠΑΚ(alphanews)

Κρίσιμος ο ρόλος πανεπιστημίων για πρόληψη έμφυλης βίας, λέει η Επίτροπος Ισότητας(cyprustimes)

Καθηγητής ΤΕΠΑΚ καταγγέλλει Α. Θεμιστοκλέους για απρεπή συμπεριφορά(stockwatch)

Επ. Ισότητας: Κρίσιμος ο ρόλος πανεπιστημίων για πρόληψη έμφυλης βίας(alphanews)

Λιποθύμησε άτομο στην Επιτροπή Παιδείας(24h)

ΤΕΠΑΚ και Αμερικανική Πρεσβεία ανανέωσαν τη συνεργασία τους στο πλαίσιο του «CUTing Edge»(ygeiawatch)

ΤΕΠΑΚ και Αμερικανική Πρεσβεία ανανέωσαν τη συνεργασία τους στο πλαίσιο του «CUTing Edge»(stockwatch)

Η Αικατερίνη Μαυρή, ακαδημαϊκός στο ΤΕΠΑΚ, μιλά για το Αpp που σχεδίασε με τους φοιτητές της(limassoltoday)

Τα έργα εκατομμυρίων που αλλάζουν την Πάφο(kathimerini)

Καταπέλτης ο Οδυσσέας για ΤΕΠΑΚ: Τριπλοθεσίτης καθηγητής, ανυπαρξία ελέγχου και σαθρό σύστημα(philenews)

Οδυσσέας για ΤΕΠΑΚ:Σαθρή κατάσταση, παθογένειες κι ανυπαρξία πειθαρχικών οργάνων(alphanews)

ΤΕΠΑΚ και Αμερικανική Πρεσβεία ανανέωσαν τη συνεργασία τους στο πλαίσιο του «CUTing Edge»(paideianews)

Νέα νομοθεσία Πανεπιστημίων ζητά η Επ. Παιδείας από ΥΠΑΝ εν μέσω έντασης στη συνεδρία(cyprustimes)

Γενικός Ελεγκτής για ΤΕΠΑΚ: Σαθρή κατάσταση, παθογένειες και ανυπαρξία πειθαρχικών οργάνων(tothemaonline)

Ανταλλαγή πυρών στη Βουλή για το ΤΕΠΑΚ-Καταγγελίες Ελεγκτή για τριπλοθεσίτη και «σαθρή κατάσταση»(reporter)

Υψηλοί τόνοι στην Επ.Παιδείας με λιποθυμικό επεισόδιο – Ζητούν νέα νομοθεσία Πανεπιστημίων από ΥΠΑΝ οι βουλευτές(nomisma)

Λιποθύμησε άτομο στην Επιτροπή Παιδείας(24sports)

Καταγγελία Γενικού Ελεγκτή για τριπλοθεσίτη ακαδημαϊκό στο ΤΕΠΑΚ(offsite)

Νέα νομοθεσία για τα Πανεπιστήμια ζητά η Επ. Παιδείας – Ένταση στη συνεδρία(dialogos)

Η Αικατερίνη Μαυρή, καθηγήτρια στο ΤΕΠΑΚ, μιλά για το Αpp που σχεδίασε με τους φοιτητές της(limassoltoday)

Η ελεγκτική διερευνά καταγγελίες κατά ΤΕΠΑΚ(pafoslive)

Πιέσεις και προς βουλευτές για το ΤΕΠΑΚ(philenews)

Σκάνδαλο ΤΕΠΑΚ: Ένταση, αλληλοκατηγορίες και μια λιποθυμία (ΒΙΝΤΕΟ)(ant1live)

Έπαινος: Ανέγερση Κτηριακών Εγκαταστάσεων Τμήματος Πολυμέσων, Γραφικών Τεχνών ΤΕΠΑΚ(architectureorgcy)

Κατέρρευσε καλεσμένος στην Επιτροπή Παιδείας-«Από τον Δεκέμβριο του 2020, ζω μια κόλαση»(bella)

Πρακτική άσκηση φοιτητ(ρι)ών του ΤΕΠΑΚ στην Imperio, στο πλαίσιο συνεργασίας με το Πανεπιστήμιο(stockwatch)

Η Αικατερίνη Μαυρή, ακαδημαϊκός στο ΤΕΠΑΚ, μιλά για το Αpp που σχεδίασε με τους φοιτητές της(limassoltday)

25.1.2024

[CYPRUS MAIL] Ins and outs for 2024 – the environmental edition...(cyprusmail)

Βόμβες Οδυσσέα για το ΤΕΠΑΚ: Καταγγελίες για τριπλοθεσίτη καθηγητή, ανυπαρξία πειθαρχικού ελέγχου(philenews)

Από τον ανασχηματισμό στους ημικρατικούς και πώς θα γυρίσει το κλίμα(reporter)

ΣυΝΚ/ΦΕΤΕΠΑΚ: Βιωματικό εργαστήριο με  τίτλο «Κάνε την αλλαγή, είναι στο χέρι σου!»(limassoltoday)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 25.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

24.1.2024

Λιποθύμησε άτομο στην Επιτροπή Παιδείας – Διεκόπη η συνεδρία(kathimerini)

Λιποθύμησε καλεσμένος στην Επιτροπή Παιδείας. Διακόπηκε η συνεδρία(cyprustimes)

Λιποθυμία στη Βουλή, κλήθηκε ασθενοφόρο στη σκηνή(24h)

Κρίσιμος ο ρόλος πανεπιστημίων για πρόληψη έμφυλης βίας(ygeiawatch)

Καθηγητής ΤΕΠΑΚ καταγγέλλει Α. Θεμιστοκλέους για απρεπή συμπεριφορά(stockwatch)

Λιποθύμησε άτομο στην Επιτροπή Παιδείας(24h)

Τα έργα εκατομμυρίων που αλλάζουν την Πάφο(kathimerini)

Λιποθύμησε άτομο στην Επιτροπή Παιδείας(24sports)

Καταγγελία Γενικού Ελεγκτή για τριπλοθεσίτη ακαδημαϊκό στο ΤΕΠΑΚ(offsite)

Η ελεγκτική διερευνά καταγγελίες κατά ΤΕΠΑΚ(pafoslive)

Πιέσεις και προς βουλευτές για το ΤΕΠΑΚ(philenews)

Σκάνδαλο ΤΕΠΑΚ: Ένταση, αλληλοκατηγορίες και μια λιποθυμία (ΒΙΝΤΕΟ)(ant1live)

25.1.2024

[CYPRUS MAIL] Ins and outs for 2024 – the environmental edition...(cyprusmail)

Από τον ανασχηματισμό στους ημικρατικούς και πώς θα γυρίσει το κλίμα(reporter)