Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

18.1.2024

Δηλητήριο από αμαρτωλό ΤΕΠΑΚ - Λεηλατούν το εισόδημα με ακρίβεια (24sports)

Το ερευνητικό κέντρο "Ηράκλειτος" του ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε έργο που στοχεύει στη σύνδεση των κοινοτήτων και της πολιτιστικής κληρονομιάς μέσω του χορού (stockwatch)

Το κέντρο «Ηράκλειτος» του ΤΕΠΑΚ σε έργο για σύνδεση των κοινοτήτων και πολιτιστικής κληρονομιάς μέσω χορού(paideianews)

Σε υψηλούς τόνους η συζήτηση για ζητήματα που αντιμετωπίζει το ΤΕΠΑΚ (nomoplatform)

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για φοιτητές από Κίνα στη Σχολή ΤΕΠΑΚ στην Πάφο(nomisma)

A’ Βραβείο: Ανέγερση Κτηριακών Εγκαταστάσεων Τμήματος Πολυμέσων, Γραφικών Τεχνών ΤΕΠΑΚ (architectureorgcy)

Αποτελέσματα Αρχιτεκτονικού Διαγωνισμού ΤΕΠΑΚ: Ανέγερση Κτηριακών Εγκαταστάσεων Τμήματος Πολυμέσων, Γραφικών Τεχνών (architectureorgcy)

Σε ανοδική πορεία το ΤΕΠΑΚ, παρά τα όποια προβλήματα υπάρχουν (dialogos)

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ για τις δεξιότητες, με τη συμμετοχή και του Ευρωβουλευτή Λ. Φουρλά (paideianews)

19.1.2024

Εκδρομή στο Μπάνσκο για το αθλητικό τμήμα του ΤΕΠΑΚ (24sports)

«Λεμεσός 2030: Τα πρώτα βήματα προς τη διεκδίκηση του τίτλου» (musicnet)

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ (proodeftikiorgcy)

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ για τις δεξιότητες, με τη συμμετοχή και του Ευρωβουλευτή Λ. Φουρλά (stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

18.1.2024

Δηλητήριο από αμαρτωλό ΤΕΠΑΚ - Λεηλατούν το εισόδημα με ακρίβεια (24sports)

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για φοιτητές από Κίνα στη Σχολή ΤΕΠΑΚ στην Πάφο(nomisma)

Σε ανοδική πορεία το ΤΕΠΑΚ, παρά τα όποια προβλήματα υπάρχουν (dialogos)

19.1.2024

Εκδρομή στο Μπάνσκο για το αθλητικό τμήμα του ΤΕΠΑΚ (24sports)

«Λεμεσός 2030: Τα πρώτα βήματα προς τη διεκδίκηση του τίτλου» (musicnet)

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ (proodeftikiorgcy)