Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 1.1.2024 μέχρι 9.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

1.1.2024

Trending Now/ Η άποψη των ειδικών:  Σοβαρή έλλειψη χρηματοοικονομικής παιδείας στην Κύπρο (philenews)

Έτοιμη η μελέτη του ΤΕΠΑΚ για ίδρυση πανεπιστημιακής σχολής στην Λάρνακα (newsrik)

2.1.2024

Ολοκληρώθηκε το κείμενο μελέτης για ίδρυση Πανεπιστημιακής Σχολής στη Λάρνακα (alphanews)

Μελέτη για ίδρυση Πανεπιστημιακής Σχολής στη Λάρνακα (stockwatch)

Ολοκληρώθηκε το κείμενο μελέτης για ίδρυση Πανεπιστημιακής Σχολής στη Λάρνακα (cnaorgcy)

Πρύτανης ΤΕΠΑΚ Π. Ζαφείρης: Ολοκληρώθηκε το κείμενο μελέτης για ίδρυση Πανεπιστημιακής Σχολής στη Λάρνακα (larnkaonline)

Πανεπιστημιακή Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών, Τεχνολογίας και Βιώσιμης Ανάπτυξης αποκτά η Λάρνακα (inbusinessnews)

Ολοκληρώθηκε το κείμενο μελέτης για ίδρυση Πανεπιστημιακής Σχολής στη Λάρνακα (dialogos)

Ολοκληρώθηκε το κείμενο μελέτης για ίδρυση Πανεπιστημιακής Σχολής στη Λάρνακα (economytoday)

Study on establishing School of Marine Sciences in Larnaca completed, Rector announces(cbn)

Tepak gears up for marine sciences school in Larnaca(cyprusmail)

3.1.2024

Yeast International Student Film Festival – Ανοιχτό Κάλεσμα (limassoltoday)

Γιάννης Χρηστίδης: Μην πυροβολείτε τις ταμπέλες (philenews)

Η Υπουργός Παιδείας κάνει τη διαφορά (philenews)

Yeast International Student Film Festival issues call for submissions (philenews)

New year, new exhibitions(cyprusmail)

4.1.2024

Πριν το τέλος του μήνα η πρόταση στον ΠτΔ για σχολή του ΤΕΠΑΚ στη Λάρνακα (dialogos)

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας (philenews)

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας(cyprustimes)

Έφυγε από τη ζωή ο Τίτος Κολώτας (alphanews)

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας (kanali6)

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας στα 79 του χρόνια (politis)

5.1.2024

Στον Πρόεδρο η μελέτη για πανεπιστημιακή σχολή στη Λάρνακα (philenews)

Έφυγε από τη ζωή ο Τίτος Κολώτας (24hours)

Στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας μελέτη για πανεπιστημιακή σχολή στη Λάρνακα (newsrik)

President receives report on Larnaca university development (philenews)

Έφυγε από τη ζωή ο δημοσιογράφος Τίτος Κολώτας-Συλλυπητήρια δήλωση από ΠτΔ (ant1live)

Έφυγε από τη ζωή ο Τίτος Κολώτας (alphanews)

Μεγάλη απώλεια για την Λεμεσό ο θάνατος του Τίτου Κολώτα (limassoltoday)

Το νεοσύστατο Τμήμα του ΤΕΠΑΚ που ενδυναμώνει τη Λεμεσό ως κορυφαίο κέντρο πλοιοδιαχείρισης (inbusinewssnews)

6.1.2024

ΠΟΠ και τα χαλλούμια burger και χωρίς λακτόζη – 10 τυροκομεία εξάγουν το 90%(philenews)

Αυξήθηκαν οι επιθέσεις κατά των ΛΟΑΤΚΙ το 2023-«Και να καταγγείλουμε ρητορική μίσους δεν γίνεται τίποτε»(reporter)

Growing Cyprus University of Technology to introduce Shipping Department (cbn)

Ο Παναγιώτης Ζαφείρης για τη Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών: Το ΤΕΠΑΚ εξελίσσεται (limassoltoday)

7.1.2024

Ο λόος του αδρώπου… (dialogos)

8.1.2024

Κατερίνα Σαββίδης – δεν διευθύνω μια επιχείρηση, αλλά έναν τρόπο ζωής (limassoltoday)

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (eurokerdos)

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Ημερίδα για ενδοοικογενειακή βία (ygeiawatch)

ΤΕΠΑΚ: Η Δρ Έλενα Ρούσου σε Ημερίδα για επαγγελματίες φυσιοθεραπείας για την ενδοοικογενειακή βία (paideianews)

Cooperation between the University of Cyprus and the Nicosia International Festival on "Erotokritos" by the National Theatre of Northern Greece (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ/Cy Driver: Οι φοιτητές του Τμ. Πολυμέσων και Γρ. Τεχνών δημιουργούν πιλοτική εφαρμογή για το Υφ. Τουρισμού(paideianews)

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (citysigmalive)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (nomisma)

Ο «Ερωτόκριτος» φέρνει (και) μία ανοικτή συζήτηση με το κοινό στη Λευκωσία (checkincyprus)

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (enewsletter)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (stockwatch)

Η Δρ Έλενα Ρούσου σε Ημερίδα για επαγγελματίες φυσιοθεραπείας για ενδοοικογενειακή βία (limassoltoday)

Αποστόλου: Ο μεγάλος στόχος που πετύχαμε για τη Λάρνακα το 2023-Αυτός που θέσαμε για το 2024 (larnakaonline)

9.1.2024

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (taxidromos24)

Το CYENS για την Κύπρο (philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 1.1.2024 μέχρι 9.1.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

1.1.2024

2.1.2024

Μελέτη για ίδρυση Πανεπιστημιακής Σχολής στη Λάρνακα (stockwatch)

Tepak gears up for marine sciences school in Larnaca(cyprusmail)

3.1.2024

Yeast International Student Film Festival – Ανοιχτό Κάλεσμα (limassoltoday)

Γιάννης Χρηστίδης: Μην πυροβολείτε τις ταμπέλες (philenews)

Η Υπουργός Παιδείας κάνει τη διαφορά (philenews)

New year, new exhibitions(cyprusmail)

4.1.2024

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας (philenews)

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας(cyprustimes)

Έφυγε από τη ζωή ο Τίτος Κολώτας (alphanews)

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας (kanali6)

Απεβίωσε ο Τίτος Κολώτας στα 79 του χρόνια (politis)

5.1.2024

Στον Πρόεδρο η μελέτη για πανεπιστημιακή σχολή στη Λάρνακα (philenews)

Έφυγε από τη ζωή ο Τίτος Κολώτας (24hours)

President receives report on Larnaca university development (philenews)

Έφυγε από τη ζωή ο Τίτος Κολώτας (alphanews)

Μεγάλη απώλεια για την Λεμεσό ο θάνατος του Τίτου Κολώτα (limassoltoday)

6.1.2024

Growing Cyprus University of Technology to introduce Shipping Department (cbn)

7.1.2024

Ο λόος του αδρώπου… (dialogos)

8.1.2024

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (eurokerdos)

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Ημερίδα για ενδοοικογενειακή βία (ygeiawatch)

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (citysigmalive)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (nomisma)

Συζήτηση ανοικτή για το κοινό με αφορμή τον Ερωτόκριτο (enewsletter)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (stockwatch)

9.1.2024

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (taxidromos24)

Το CYENS για την Κύπρο (philenews)