Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19/12/2023

Διαδικτυακός Τύπος

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game (ant1live)

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (protathlima)

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (sigmalive)

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability (cyprustimes)

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability Dialogue & Awards 2023 (paideinaews)

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability Dialogue Awards 2023(cyprusreporter)

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game (inbusinessnews)

Προκήρυξη διαγωνισμού για την Πολιτιστική Πρωτεύουσα της Ευρώπης για το 2030 (paideianews)

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability Dialogue & Awards 2023 (limassoltoday)

Η καμπάνια “Let’s Get Real with KEAN” ολοκληρώθηκε με τον πιο ταιριαστό τρόπο: ένα Fun & Games Night γεμάτο κέφι και εκπλήξεις! (ant1live)

19/12/2023

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (boussiasnews)

That’s a wrap on our Tiganokinisi Caravan adventure in Paphos!(aktiorgcy)

Η Σχολή Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει τα πρώτα της Χριστούγεννα στην Πάφο(stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19/12/2023

Διαδικτυακός Τύπος

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game (ant1live)

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (protathlima)

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (sigmalive)

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability (cyprustimes)

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game (inbusinessnews)

19/12/2023

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (boussiasnews)

That’s a wrap on our Tiganokinisi Caravan adventure in Paphos!(aktiorgcy)