Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 14.12.2023 μέχρι 18.12.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδιτιακός Τύπος

14/12/2023

Στον Μητροπολίτη Λεμεσού το πρώτο βραβείο προσφοράς «Χριστόδουλος Σώζος» (kathimerini)

Δυσφορία βουλευτών για μη ενημέρωση για την επίσκεψη Έλληνα Υπουργού Παιδείας στην Κύπρο (reporter)

Συγκατάθεση Βουλής για πιστώσεις στον προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Τιμήθηκε ο μητροπολίτης Λεμεσού (pafoslive)

Συγκατάθεση Βουλής για πιστώσεις στον Προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Πανεπιστημιακή σχολή στη Λάρνακα (philenews)

CUT RADIO: Το ραδιόφωνο των φοιτητών του ΤΕΠΑΚ έκλεισε 10 χρόνια στον αέρα. (limassoltoday)

15/12/2023

Πιλοτικό πρόγραμμα «Μέντορινγκ» από τον Οργανισμό YoungShip Cyprus και τη Δημόσια Σχολή ΜΙΕΕΚ (paideianews)

Στο Υπουργικό η στρατηγική για φυσιολογικό τοκετό, είπε η Υπουργός Υγείας (dialogos)

Στο Υπουργικό η στρατηγική για φυσιολογικό τοκετό-Προωθείται παροχή αυξημένης αμοιβής (reporter)

Resolution for the Parthenon marbles (limassoltoday)

Απασχόληση στον Ευρύ Δημόσιο Τομέα: 3ο Τρίμηνο 2023 (neakypros)

Interview with Louis Jacobson US Expert in media literacy (cnaorgcy)

Διάλεξη ΤΕΠΑΚ : «Η βιοτεχνολογία στην υπηρεσία της παραγωγής τροφίμων στην Κύπρο» (ygeiawatch)

16/12/2023

Συγκατάθεση Βουλής για πιστώσεις στον Προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ για το 2023 (24hours)

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (omegalive)

Κανάρη: Στο Υπουργικό η στρατηγική για φυσιολογικό τοκετό (offsite)

17/12/2023

Pyrgos chuffed over cheese’s EU recognition (cyprusmail)

Μία στις τρεις Κύπριες θύμα μαιευτικής βίας (larnakaonline)

Ο μοναχικός δρόμος που δεν θα περπατήσουμε (philenews)

18/12/2023

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability Dialogue & Awards 2023 (stockwatch)

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability Dialogue & Awards 2023 (cyprustimes)

Το ΤΕΠΑΚ ανάμεσα στους βραβευθέντες στα Bravo Sustainability Dialogue & Awards 2023 (paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 14.12.2023 μέχρι 18.12.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδιτιακός Τύπος

14/12/2023

Συγκατάθεση Βουλής για πιστώσεις στον προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Τιμήθηκε ο μητροπολίτης Λεμεσού (pafoslive)

Συγκατάθεση Βουλής για πιστώσεις στον Προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Πανεπιστημιακή σχολή στη Λάρνακα (philenews)

15/12/2023

Resolution for the Parthenon marbles (limassoltoday)

Απασχόληση στον Ευρύ Δημόσιο Τομέα: 3ο Τρίμηνο 2023 (neakypros)

Interview with Louis Jacobson US Expert in media literacy (cnaorgcy)

16/12/2023

Δυνατά τα μηνύματα από το 11ο ΟΠΑΠ All Star Game! (omegalive)

Κανάρη: Στο Υπουργικό η στρατηγική για φυσιολογικό τοκετό (offsite)

17/12/2023

Pyrgos chuffed over cheese’s EU recognition (cyprusmail)

Μία στις τρεις Κύπριες θύμα μαιευτικής βίας (larnakaonline)

Ο μοναχικός δρόμος που δεν θα περπατήσουμε (philenews)

18/12/2023