Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 23.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Μπάσκετ Ανδρών: Αλάνθαστο το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας (matchcy)

Νέες θέσεις Ερευνητών στο Κέντρο Έρευνας EMERGE στο ΤΕΠΑΚ (paideianews)

Υποτροφία για διδακτορική διατριβή από Ένωση Εκτοπισμένων Κοινοτήτων Αμμοχώστου στο ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ/EMPACT: Καλλιτεχνική δράση «Calculating Your Pause»(stockwatch)

Η «ALARME» του Τερζόπουλου έρχεται στο Θέατρο Ριάλτο (parathyropolitis)

Υποτροφία για διδακτορική διατριβή από την Ένωση Εκτοπισμένων Κοινοτήτων Αμμοχώστου (Όλες οι πληροφορίες) (larnakaonline)

10+1 όμορφα πράγματα για να δεις πριν το τέλος του 2023 (avantgarde)

Η KEAN παρουσίασε την έρευνά της για τα social media στους πιο ενεργούς χρήστες τους: τους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ!(avantgarde)

Στο μικροσκόπιο 30 υποθέσεις για τις κυρώσεις – Έρευνες για τέσσερις ολιγάρχες (sigmalive)

Η KEAN παρουσίασε έρευνά για τα social media στους πιο ενεργούς χρήστες: Στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ! (ygeiawatch)

Η KEAN παρουσίασε την έρευνά της για τα social media στους πιο ενεργούς χρήστες τους: στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ! (eurokerdos)

Η KEAN παρουσίασε την έρευνά της για τα social media στους πιο ενεργούς χρήστες τους: στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ (nomisma)

Η KEAN παρουσίασε την έρευνά της για τα social media στους πιο ενεργούς χρήστες τους: στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ! (stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 23.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Μπάσκετ Ανδρών: Αλάνθαστο το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας (matchcy)

Νέες θέσεις Ερευνητών στο Κέντρο Έρευνας EMERGE στο ΤΕΠΑΚ (paideianews)

ΤΕΠΑΚ/EMPACT: Καλλιτεχνική δράση «Calculating Your Pause»(stockwatch)

Η «ALARME» του Τερζόπουλου έρχεται στο Θέατρο Ριάλτο (parathyropolitis)

10+1 όμορφα πράγματα για να δεις πριν το τέλος του 2023 (avantgarde)