Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 15.11.2023 μέχρι 16.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

15.11.2023

Πρύτανης Π. Ζαφείρης: Η συμμετοχή ΤΕΠΑΚ στη Συμμαχία του EUt+ συμβάλλει στην ανάδειξη της Κύπρου (paideianews)

Συμμετοχή του ΤΕΠΑΚ στη Συμμαχία του EUt+(taxidromos24)

ΤΕΠΑΚ: Σεμινάριομετίτλο «CYBER SECURITY AWARENESS DAY» (limassoltoday)

Παρουσιάστηκε το νέο λογότυπο του ΤΕΠΑΚ για τον εορτασμό των 20 χρόνων από την ίδρυση τού Πανεπιστημίου (stockwatch)

Παρουσιάστηκε το νέο λογότυπο του ΤΕΠΑΚ για τον εορτασμό των 20 χρόνων από την ίδρυσή του (inbusinessnews)

ΤΕΠΑΚ: Ομιλία με θέμα τη φοιτητοκεντρική προσέγγιση στη διδασκαλία και στη μάθηση (limassoltoday)

Στο φουλ οι μηχανές για την ανέγερση των φοιτητικών εστιών του Δήμου Πάφου (philenews)

Παρουσιάστηκε το νέο λογότυπο του ΤΕΠΑΚ για τον εορτασμό των 20 χρόνων από την ίδρυσή του (paideianews)

Paphos municipality initiates construction of student dorms (philenews)

ΤΕΠΑΚ. Η Ιωάννα Χατζηπανηγύρη αποκαλύπτει τα μυστικά του πηλού σε συμβιωτικό εργαστήρι στο Βουνί (paideianews)

Η Ιωάννα Χατζηπανηγύρη αποκαλύπτει τα μυστικά του πηλού σε συμβιωτικό εργαστήρι στο Βουνί (stockwatch)

Αυτό είναι το νέο λογότυπο του ΤΕΠΑΚ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ) (nomisma)

Η Ιωάννα Χατζηπανηγύρη αποκαλύπτει τα μυστικά του πηλού σε συμβιωτικό εργαστήρι στο Βουνί (simerini.sigmalive)

Η Ιωάννα Χατζηπανηγύρη αποκαλύπτει τα μυστικά του πηλού σε συμβιωτικό εργαστήρι στο Βουνί (avantgarde)

Μαζικές μαθητικές και φοιτητικές εκδηλώσεις καταδίκης ανακήρυξης του ψευδοκράτους σε όλη την Κύπρο - Δείτε φωτογραφίες (tothemaonline)

Δασικό Κολέγιο από το 2024 – Οι λεπτομέρειες για τη λειτουργία του (sigmalive)

Ο κόμπος έφθασε στο κτένι για δασικό κολέγιο (stockwatch)

Υπέρ της επαναλειτουργίας του Δασικού Κολλεγίου η Επιτροπή Περιβάλλοντος (reporter)

Υπέρ της επαναλειτουργίας Δασικού Κολλεγίου η Επιτροπή Περιβάλλοντος (dialogos)

Νέο λογότυπο για το ΤΕΠΑΚ (philenews)

Κατάντησαν μαρτύριο τα κουνούπια στη Λάρνακα-Οι εστίες μόλυνσης και οι τρόποι αντιμετώπισης (reporter)

«2η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού»: Επιστρέφει μεγαλύτερη, πλούσια, ανανεωμένη (simerini.sigmalive)

Υποστηρίξετε τις κοινωνικές εργασίες των φοιτητών και φοιτητριών μας (paideianews)

Εκδήλωση προς τιμή των φοιτητών του ΤΕΠΑΚ που φιλοτέχνησαν τοιχογραφία σε κτήριο του Β’ Δημοτικού Σχολείου Ποταμού Γερμασόγειας (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Διοργανώθηκε εκδήλωση προς τιμή των φοιτητών του - Φιλοτέχνησαν τοιχογραφία σε κτήριο του Β’ Δημοτικού Σχολείου Ποταμού Γερμασόγειας(politis)

Εκδήλωση προς τιμήν φοιτητών ΤΕΠΑΚ που φιλοτέχνησαν τοιχογραφία στο Β’paideianewsΔημοτικό Ποταμού Γερμασόγειας (paideianews)

Η έκπληξη του ΤΕΠΑΚ! (kerkidanet)

Μπάσκετ Ανδρών: Η έκπληξη του ΤΕΠΑΚ! (sporttime)

Μπάσκετ Ανδρών: Η έκπληξη του ΤΕΠΑΚ! (balla)

ΤΕΠΑΚ/Ημερίδα παρουσίασης των αποτελεσμάτων του έργου “Cooltour: Millennials for Cultural Heritage’’ (stockwatch)

Στρατηγικό Σχέδιο €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα (kathimerini)

Πάνω €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα  (philenews)

Στρατηγικό Σχέδιο €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα (reporter)

Στρατηγικό Σχέδιο €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα (alphanewslive)

Στρατηγικό Σχέδιο €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ. Παρουσίαση αποτελεσμάτων του έργου “Cooltour: Millennials for Cultural Heritage’’ (paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 15.11.2023 μέχρι 16.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

15.11.2023

Συμμετοχή του ΤΕΠΑΚ στη Συμμαχία του EUt+(taxidromos24)

ΤΕΠΑΚ: Σεμινάριομετίτλο «CYBER SECURITY AWARENESS DAY» (limassoltoday)

Paphos municipality initiates construction of student dorms (philenews)

Αυτό είναι το νέο λογότυπο του ΤΕΠΑΚ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ) (nomisma)

Δασικό Κολέγιο από το 2024 – Οι λεπτομέρειες για τη λειτουργία του (sigmalive)

Ο κόμπος έφθασε στο κτένι για δασικό κολέγιο (stockwatch)

Υπέρ της επαναλειτουργίας Δασικού Κολλεγίου η Επιτροπή Περιβάλλοντος (dialogos)

Νέο λογότυπο για το ΤΕΠΑΚ (philenews)

Η έκπληξη του ΤΕΠΑΚ! (kerkidanet)

Μπάσκετ Ανδρών: Η έκπληξη του ΤΕΠΑΚ! (sporttime)

Μπάσκετ Ανδρών: Η έκπληξη του ΤΕΠΑΚ! (balla)

Πάνω €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα  (philenews)

Στρατηγικό Σχέδιο €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα (reporter)

Στρατηγικό Σχέδιο €450 εκατ. για στήριξη του αγροδιατροφικού τομέα (stockwatch)