Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 9.11.2023 μέχρι 10.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

9.11.2023

CFA Society Cyprus launches CFA Institute Research Challenge 2023 – 2024 (cbn)

Yeast International Student Film Festival Ανοιχτό Κάλεσμα (limassoltoday)

Στους κορυφαίους επιστήμονες παγκοσμίως και πάλι ο Πρόεδρος της ΡΑΕΚ Δρ. Ανδρέας Πουλλικκάς (philenews)

Cinema Talks από την Κινηματογραφική Λέσχη Λάρνακας (avantgarde)

Στη διοργάνωση του 14ου Πανελληνίου Επιστημονικού Συνεδρίου Χημικής Μηχανικής συμμετέχει το Τμήμα Χημικών Μηχανικών του ΤΕΠΑΚ (stockwatch)

Στη διοργάνωση του 14ου Πανελληνίου Επιστημονικού Συνεδρίου Χημικής Μηχανικής συμμετέχει το ΤΕΠΑΚ (paideianews)

ΤΕΠΑΚ: Στη 2η διάλεξη τονίστηκε η σημασία προώθησης της χρηματοοικονομικής παιδείας στην Κύπρο (politis)

Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο (stockwatch)

Η σημασία προώθησης της χρηματοοικονομικής παιδείας στην Κύπρο, τονίστηκε στη 2η διάλεξη του ΤΕΠΑΚ στην ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου (stockwatch)

Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο, λέχθηκε σε διάλεξη του ΤΕΠΑΚ (dialogos)

Ημερίδα «Προωθώντας την Παιδεία για τα Μέσα - Σύγχρονες προσεγγίσεις στην παιδαγωγική» (paideianews)

Το Πανεπιστήμιο Κύπρου επισκέφθηκε αντιπροσωπεία του ΔΟΑΤΑΠ (paideanews)

Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο, λέχθηκε σε διάλεξη του ΤΕΠΑΚ (alphanews)

CFA Society Cyprus launches CFA Institute Research Challenge 2023 – 2024 (reporter)

Όσα θα δούμε φέτος στη Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού(sigmalive)

Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο, λέχθηκε σε διάλεξη του ΤΕΠΑΚ (offsite)

Διάλεξη ΤΕΠΑΚ: Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο (nomisma)

Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο, λέχθηκε σε διάλεξη του ΤΕΠΑΚ (cyprustimes)

Όσα θα δούμε φέτος στη Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (tothemaonline)

10.11.2023

Η σημασία προώθησης της χρηματοοικονομικής παιδείας τονίστηκε στη 2η διάλεξη ΤΕΠΑΚ και ΕΒΕΑ (paideianews)

Αλλαγές στο Σχέδιο ΘΥΜΕΛΗ ζητούν βουλευτές και θεατρικοί φορείς, στη Βουλή συμπληρωματικοί προϋπ. ΑΠΚΥ και ΟΝΕΚ (nomoplatform)

Συμφωνία συνεργασίας ΤΕΠΑΚ και Δήμου Αγίου Αθανασίου σε θέματα βιβλιοθηκονομίας (paideianews)

Όσα θα δούμε φέτος στη Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού(sigmalive)

ΤΕΠΑΚ: Ανοίγει Σχολή Sommelier (offsite)

Αφιέρωμα στον Θεόδωρο Τερζόπουλο με παράσταση, ομιλία, προβολή και εργαστήρι (philenews)

Λεμεσός: Έδωσαν τα χέρια ΤΕΠΑΚ και Δήμος Αγίου Αθανασίου (limassoltoday)

Πάει να γίνει Λεμεσός η Λάρνακα; (philenews)

«Ανυπόφορη» η έλλειψη εργατικού δυναμικού στα κέντρα αναψυχής - Ζητούν εκπαίδευση μαγείρων και σερβιτόρων οι ιδιοκτήτες (tothemaonline)

ΤΕΠΑΚ/EMPACT: Σεμινάριο με θέμα «Arts, CSR and Entrepreneurship: Focus on Clay & Pottery» (stockwatch)

Μια βραβευμένη ταινία για τον σχολικό εκφοβισμό μέσα από τα μάτια των παιδιών από την Κινηματογραφική Λέσχη Λάρνακας (larnakaonline)

Εκπαίδευση μαγείρων και σερβιτόρων ζητούν ιδιοκτήτες κέντρων αναψυχής(dialogos)

Ιδιοκτήτες κέντρων αναψυχής: Ζήτησαν προγράμματα φοίτησης μαγείρων και σερβιτόρων (24sports)

ΤΕΠΑΚ: Διοργανώνει σεμινάριο με θέμα «Arts, CSR and Entrepreneurship: Focus on Clay & Pottery»(politis)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 9.11.2023 μέχρι 10.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

9.11.2023

CFA Society Cyprus launches CFA Institute Research Challenge 2023 – 2024 (cbn)

Yeast International Student Film Festival Ανοιχτό Κάλεσμα (limassoltoday)

Cinema Talks από την Κινηματογραφική Λέσχη Λάρνακας (avantgarde)

Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο (stockwatch)

Το Πανεπιστήμιο Κύπρου επισκέφθηκε αντιπροσωπεία του ΔΟΑΤΑΠ (paideanews)

Όσα θα δούμε φέτος στη Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού(sigmalive)

Διάλεξη ΤΕΠΑΚ: Χρειάζεται η χρηματοοικονομική παιδεία στην Κύπρο (nomisma)

Όσα θα δούμε φέτος στη Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (tothemaonline)

10.11.2023

Όσα θα δούμε φέτος στη Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού(sigmalive)

ΤΕΠΑΚ: Ανοίγει Σχολή Sommelier (offsite)

Λεμεσός: Έδωσαν τα χέρια ΤΕΠΑΚ και Δήμος Αγίου Αθανασίου (limassoltoday)

Πάει να γίνει Λεμεσός η Λάρνακα; (philenews)

Εκπαίδευση μαγείρων και σερβιτόρων ζητούν ιδιοκτήτες κέντρων αναψυχής(dialogos)