Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 7.11.2023

Διαδτικτυακός Τύπος

Υφ. Πρόνοιας: Η Κυβέρνηση στηρίζει προγράμματα για υποστήριξη ευάλωτων (reporter)

Το ΤΕΠΑΚ δημιουργεί την πρώτη Σχολή Οινοχόων στην Κύπρο(philenews)

Συνεργασία ΤΕΠΑΚ - Υπ. Υγείας για την ανάπτυξη της Νοσηλευτικής Επιστήμης στην Κύπρο (paideianews)

Η κυβέρνηση στηρίζει προγράμματα για υποστήριξη ευάλωτων (ygeiawatch)

Τελέστηκαν με επιτυχία τα εγκαίνια της νέας Σχολής του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο (cyprusreporter)

ΤΕΠΑΚ - Υπουργείο Υγείας: Υπέγραψαν μνημόνιο συνεργασίας για την ανάπτυξη της Νοσηλευτικής Επιστήμης στην Κύπρο (politis)

Αρχές του 2025 θα λειτουργήσει η Σχολή Οινοχόων του ΤΕΠΑΚ στο Βουνί (kanali6)

Yeast International Student Film Festival (incyprus)

Συνεργασία ΤΕΠΑΚ – Βουνίου  για τη δημιουργία της πρώτης Σχολής Οινοχόων στην Κύπρο (limassoltoday)

Cyprus' First Accredited Wine Sommelier School(ffwd)

Αφιέρωμα στον Θεόδωρο Τερζόπουλο(ygeiawatch)

Θέατρο Ριάλτο και ΤΕΠΑΚ: Τιμούν τον Θεόδωρο Τερζόπουλο με μια σειρά εκδηλώσεων στη Λεμεσό(politis)

Συνεργασία ΤΕΠΑΚ-Υπ. Υγείας για την ανάπτυξη της Νοσηλευτικής Επιστήμης στην Κύπρο (nomisma)

Συνεργασία ΤΕΠΑΚ - Υπ. Υγείας για την ανάπτυξη της Νοσηλευτικής Επιστήμης στην Κύπρο(ygeiawatch)

Συνεργασία ΤΕΠΑΚ - Υπ. Υγείας για ανάπτυξη της νοσηλευτικής επιστήμης (cnaorgcy)

Κάλεσμα σε Επαγγελματίες Υγείας στη Φροντίδα Μητρότητας-Νεογνού για το IMAgiNE EURO (limassoltoday)

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το Διεθνές Δημοσιογραφικό Συνέδριο #AMIRetreat2023 στον Πειραιά (paideianews)

Συνεργασία ΤΕΠΑΚ - Υπ. Υγείας για ανάπτυξη της νοσηλευτικής επιστήμης (kathimerini)

Διάλεξη ΤΕΠΑΚ: Ο «Χρηματοοικονομικός Αλφαβητισμός στην Κύπρο: Δεδομένα και Μελλοντικές Προκλήσεις» (larnakaonline)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 7.11.2023

Διαδτικτυακός Τύπος

Το ΤΕΠΑΚ δημιουργεί την πρώτη Σχολή Οινοχόων στην Κύπρο(philenews)

Η κυβέρνηση στηρίζει προγράμματα για υποστήριξη ευάλωτων (ygeiawatch)

Αρχές του 2025 θα λειτουργήσει η Σχολή Οινοχόων του ΤΕΠΑΚ στο Βουνί (kanali6)

Yeast International Student Film Festival (incyprus)

Cyprus' First Accredited Wine Sommelier School(ffwd)

Αφιέρωμα στον Θεόδωρο Τερζόπουλο(ygeiawatch)