Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 4.11.2023 μέχρι 6.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

4.11.2023

Φοιτητές του ΤΕΠΑΚ ξεναγήθηκαν στο SunsetGardens (limassoltoday)

What to expect in November at the Rialto Theater (limassoltoday)

Επ. Περιβάλλοντος: Κρίσιμη η συνεργασία για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων (kathimerini)

Επ. Περιβάλλοντος: Κρίσιμη η συνεργασία για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων (larnakaonline)

Επ. Περιβάλλοντος: Κρίσιμη η συνεργασία για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων (sigmalive)

Κρίσιμη η συνεργασία για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων, λέει η Επ. Περιβάλλοντος (tothemaonline)

Κρίσιμη η συνεργασία για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων, λέει η Επ. Περιβάλλοντος (cyprustimes)

Έκθεση έργων τέχνης από Μονογονιούς και ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

5.11.2023

Πόσα χρόνια ακόμα για δημιουργία και της Πλατείας Ειρήνης; (dialogos)

Σημαντική η συμβολή της Tεχνικής Eκπαίδευσης – Χρειάζεται ενίσχυση και επέκτασή της με νέα σχολεία (dialogos)

‘Big boost for forestry services’ (cyprusmail)

6.11.2023

ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ – Ανοιχτό κάλεσμα από το ΛΕΜΕΣΟΣ 2030 (limassoltoday)

Χόρτασε Πάφο ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος (philenews)

Μ. Παναγιώτου: Κρίσιμη η συνεργασία για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων (aftodioikisi)

ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ – Ανοιχτό κάλεσμα από το ΛΕΜΕΣΟΣ 2030 (cyprusnews)

ΤΕΠΑΚ: Πανευρωπαϊκή μελέτη IMAgiNE EURO για την ποιότητα της παρεχόμενης φροντίδας (ygeiawatch)

ΤΕΠΑΚ: Ανοικτή πρόσκληση προς Επαγγελματίες Υγείας στη Φροντίδα Μητρότητας-Νεογνού (paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 4.11.2023 μέχρι 6.11.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

4.11.2023

Φοιτητές του ΤΕΠΑΚ ξεναγήθηκαν στο SunsetGardens (limassoltoday)

What to expect in November at the Rialto Theater (limassoltoday)

Έκθεση έργων τέχνης από Μονογονιούς και ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

5.11.2023

Πόσα χρόνια ακόμα για δημιουργία και της Πλατείας Ειρήνης; (dialogos)

‘Big boost for forestry services’ (cyprusmail)

6.11.2023

Χόρτασε Πάφο ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος (philenews)