Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 24.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

«Σημαντική η ψηφιοποίηση της πολιτιστικής κληρονομιάς» (sigmalive)

6ο Animattikon Project με 58 ταινίες και παράλληλες εκδηλώσεις (philenews)

Σημαντική η ψηφιοποίηση πολιτιστικής κληρονομιάς, είπαν Χατζηζαχαρίας-Κασσιανίδου (offsite)

Φοιτητές του ΤΕΠΑΚ μάζεψαν €5,000 για τους άπορους συμφοιτητές τους (nomisma)

Ποσό ύψους €5,000 συνέλεξαν φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ για στήριξη άπορων συμφοιτητών/τριών τους (paideianews)

Ποσό ύψους €5,000 συνέλεξαν φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ για στήριξη άπορων συμφοιτητών/τριών τους (stockwatch)

Πολίτες δεύτερης κατηγορίας τα άτομα με αυτισμό - Πάνω από 850 οι μαθητές (sigmalive)

Αυτισμός: Γονείς δεν επιτρέπουν αξιολόγηση παιδιών, για να μη στιγματιστούν (alphanews)

Αυξημένες διαγνώσεις ατόμων με αυτισμό - Κραυγή απόγνωσης στη βουλή (ygeiawatch)

Στους 858 οι μαθητές με αυτισμό - Τα 184 παιδιά φοιτούν σε ειδικά σχολεία (offsite)

Γνωρίζοντας το Κέντρο Καινοτομίας, Γαλάζιας Οικονομίας στη Λεμεσό (aftodioikisi)

Βουλή: Αυξημένες διαγνώσεις ατόμων με αυτισμό επιβάλλουν αναθεώρηση πολιτικής (cyprustimes)

Εκδήλωση Era Chair ‘Mnemosyne’ Summer School 2023 (cyprushighlights)

Η πρωινή ενημέρωση της ημέρας από τη Σκαλιώτισσα (larnakaonline)

Tο πρόγραμμα εκδηλώσεων του Πανεπιστημίου Κύπρου την περίοδο 30 Οκτωβρίου – 2 Νοεμβρίου 2023 (paideianews)

Πιάνουν δουλειά οι μπουλντόζες για τις εστίες του ΤΕΠΑΚ σε Λεμεσό και Πάφο (offsite)

Ο Όμιλος Cyfield δίπλα στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ (nomisma)

Εγκαινιάζεται το κτήριο της Σχολής του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο (stockwatch)

Σημαντική η ψηφιοποίηση πολιτιστικής κληρονομιάς, λένε οι Υφυπουργοί Πολιτισμού και Έρευνας (parathyropolitis)

Στις 31 Οκτωβρίου εγκαινιάζεται το κτήριο της Σχολής του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο (paideianews)

ΤΕΠΑΚ Εκπαιδευτικό Σχολείο: Ζωτικής σημασίας η ψηφιοποίηση της πολιτιστικής κληρονομιάς της Κύπρου (paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 24.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

«Σημαντική η ψηφιοποίηση της πολιτιστικής κληρονομιάς» (sigmalive)

6ο Animattikon Project με 58 ταινίες και παράλληλες εκδηλώσεις (philenews)

Φοιτητές του ΤΕΠΑΚ μάζεψαν €5,000 για τους άπορους συμφοιτητές τους (nomisma)

Εκδήλωση Era Chair ‘Mnemosyne’ Summer School 2023 (cyprushighlights)

Η πρωινή ενημέρωση της ημέρας από τη Σκαλιώτισσα (larnakaonline)

Ο Όμιλος Cyfield δίπλα στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ (nomisma)

Εγκαινιάζεται το κτήριο της Σχολής του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο (stockwatch)