Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 25.10.2023 μέχρι 30.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Άνοιξε ο αυτοκινητόδρομος Λεμεσού-Λάρνακας - Καθαρίστηκαν τα χαλίκια (neakypros)

Mείωση ποινής κατά 4 μήνες σε καταδικασθέντα για επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (sigmalive)

Μειώθηκε η ποινή του δικηγόρου που καταδικάστηκε για τα επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (politis)

Έκπτωση τεσσάρων μηνών στη φυλάκιση Κλεοβούλου γιατί… άργησε η δίκη και δεν δικάστηκαν και άλλοι! (cyprustimes)

Μείωση ποινής για καταδικασθέντα για επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (cnaorgcy)

Μείωση της ποινής σε καταδικασθέντα για τα επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017(ant1live)

Animation, γιορτή της αέναης κινήσεως του πνεύματος(kathimerini)

Μείωση ποινής για καταδικασθέντα για τα επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (reporter)

Ανοίγει αυλαία το 6ο φεστιβάλ animation «The Animattikon Project» (avantgrade)

Animattikon Project returns this weekend(cyprusmail)

Μείωση ποινής για καταδικασθέντα για επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (dialogos)

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης του ΤΕΠΑΚ διοργάνωσε τη δράση SPEED DATING WITH AN EXPERT (paideianews)

Ο Όμιλος Cyfield δίπλα στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ (alphanews)

Ανδρέας Παπαλλάς: Το ΕΤΕΚ θα κληθεί να αντιμετωπίσει πολλές και ποικίλες προκλήσεις (larnakaonline)

Ψηφιακές πλατφόρμες και δημοκρατία: Δημοσιογραφία και πολιτική επικοινωνία σε έναν κόσμο πολυκρίσης (paideianews)

27.10.2023

Υπογράφηκε η σύμβαση για την κατασκευή φοιτητικής εστίας του Δήμου Πάφου (reporter)

Σύμβαση για φοιτητική εστίας Δήμου Πάφου (stockwatch)

Πανεπιστήμιο Λευκωσίας: #1 στις Επιχειρήσεις και Οικονομικά, #1* στην Εκπαίδευση και #1** στην Ψυχολογία, σε Κύπρο και Ελλάδα (stockwatch)

Υπογράφηκε η σύμβαση για την κατασκευή φοιτητικής εστίας του Δήμου Πάφου (cyprusmail)

Unic: Στα Κορυφαία Πανεπιστήμια στον Κόσμο σε πέντε διαφορετικούς τομείς (ygeiawatch)

Halloumi cheese industry faces supply crisis amidst controversy (incyprus)

Διεξήχθη ημερίδα με θέμα «Αναπροσαρμογή δεξιοτήτων για την Πράσινη Μετάβαση» (politis)

Government urged to swiftly relaunch forestry college (cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ: Ημερίδα «Αναπροσαρμογή δεξιοτήτων για την Πράσινη Μετάβαση»(paideianews)

28.10.2023

Game changer: celebrating woman pioneer in world of sports (cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ: Αιτήσεις για ακαδημαϊκή θέση στην ειδικότητα: «Mηχανολογικός Σχεδιασμός και Παραγωγή» (paideianews)

29.10.2023

Η Λάρνακα αλλάζει καθηµερινά µε δεκάδες έργα πολλών εκατοµµυρίων (dialogos)

ΤΕΠΑΚ: Κενή θέση στην ειδικότητα: Γλωσσικές και γνωστικές δεξιότητες με έμφαση στη μεθοδολογία έρευνας (paideianews)

Κενή θέση στο Τμήμα Επιστημών και Αποκατάστασης, Σχολή Επιστημών Υγείας ΤΕΠΑΚ (ygeianews)

Φωτογραφική Έκθεση από ΤΕΠΑΚ για τον τουρισμό στη Κύπρο από το 1878 ως το 1974 (limassoltoday)

Αμπέλι και κρασί βρήκαν τη θέση τους στην εκπαίδευση (dialogos)

Πάφος: Διάλεξη για το Παλαιστινιακό ζήτημα (taxidromos24)

30.10.2023

Κενή θέση στο Τμήμα Επιστημών και Αποκατάστασης, Σχολή Επιστημών Υγείας ΤΕΠΑΚ(cyprusmail)

Έργα €295 εκατομμυρίων διεκδικεί η Αμμόχωστος (philenews)

REVITA: Περίτεχνα χειροποίητα κοσμήματα «κατέκλυσαν» την Απαισιά (philenews)

Σεμινάριο για Στρατηγικές Αγωγές: Τι προβλέπει η προτεινόμενη Οδηγία(stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 25.10.2023 μέχρι 30.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Μείωση ποινής για καταδικασθέντα για επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (cnaorgcy)

Animation, γιορτή της αέναης κινήσεως του πνεύματος(kathimerini)

Μείωση ποινής για καταδικασθέντα για τα επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (reporter)

Ανοίγει αυλαία το 6ο φεστιβάλ animation «The Animattikon Project» (avantgrade)

Animattikon Project returns this weekend(cyprusmail)

Μείωση ποινής για καταδικασθέντα για επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ το 2017 (dialogos)

Ο Όμιλος Cyfield δίπλα στους φοιτητές του ΤΕΠΑΚ (alphanews)

27.10.2023

Σύμβαση για φοιτητική εστίας Δήμου Πάφου (stockwatch)

Halloumi cheese industry faces supply crisis amidst controversy (incyprus)

Government urged to swiftly relaunch forestry college (cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ: Ημερίδα «Αναπροσαρμογή δεξιοτήτων για την Πράσινη Μετάβαση»(paideianews)

28.10.2023

Game changer: celebrating woman pioneer in world of sports (cyprusmail)

29.10.2023

Η Λάρνακα αλλάζει καθηµερινά µε δεκάδες έργα πολλών εκατοµµυρίων (dialogos)

Αμπέλι και κρασί βρήκαν τη θέση τους στην εκπαίδευση (dialogos)

Πάφος: Διάλεξη για το Παλαιστινιακό ζήτημα (taxidromos24)

30.10.2023

Έργα €295 εκατομμυρίων διεκδικεί η Αμμόχωστος (philenews)

REVITA: Περίτεχνα χειροποίητα κοσμήματα «κατέκλυσαν» την Απαισιά (philenews)