Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 21-23.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

21.10.2023

ΤΕΠΑΚ: Προβολή ταινίας και συζήτηση με θέμα την ψυχική υγεία (paideianews)

Ανοίγει αυλαία το 6ο φεστιβάλ animation «The Animattikon Project» (kathimerini)

Δικηγόρος, ένοχος και με βούλα από το Ανώτατο για πρόκληση οχλαγωγίας και όχι μόνο(politis)

22.10.2023

ΤΕΠΑΚ: πρώτη δράση “Διεπιστημονικής Μάθησης” από το Τμήμα Νοσηλευτικής του (limassoltoday)

Απαιτούνται τομείς στο κυκλοφοριακό, αφού η ταλαιπωρία των οδηγών δεν έχει τέλος (dialogos)

Education is stable earner (finacialmirror)

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (limassoltoday)

Επιστρέφει η  Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (limassoltoday)

Αφιέρωμα στον Θεόδωρο Τερζόπουλο (limassoltoday)

Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου – Θέσεις Μεταδιδακτορικών Ερευνητών/Ερευνητριών ή/και Ειδικών Επιστημόνων για Έρευνα –  Ερευνητών/Ερευνητριών Γ’ (cyprusnews)

Επί τάπητος τα δικαιώματα των ατόμων με αυτισμό (ygeiawatch)

10+1 ξεχωριστές εκδηλώσεις για την τελευταία εβδομάδα του Οκτώβρη(avantgrade)

Η ψηφιοποίηση του Κάστρου της Πάφου απασχόλησε Διεθνές Συνέδριο (parathyropolitis)

To ΤΕΠΑΚ διοργανώνει την καλλιτεχνική δράση «The Future is Already Present» σε συνεργασία με την κοινότητα του Αγίου Ιωάννη Πιτσιλιάς (stockwatch)

To ΤΕΠΑΚ διοργανώνει καλλιτεχνική δράση σε συνεργασία με την κοινότητα Αγίου Ιωάννη Πιτσιλιάς(paideianews)

Πόλυ Γρηγορά: «Να μάθουμε να λέμε τις λέξεις “ψυχική πάθηση”» (philenews)

Σημαντική η ψηφιοποίηση πολιτιστικής κληρονομιάς, είπαν οι Υφυπουργοί Πολιτισμού και Έρευνας (cnaorgcy)

Σημαντική η ψηφιοποίηση πολιτιστικής κληρονομιάς, είπαν οι Υφυπουργοί Πολιτισμού και Έρευνας (cyprustimes)

«Σημαντική η ψηφιοποίηση της πολιτιστικής κληρονομιάς» (sigmalive)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 21-23.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

21.10.2023

ΤΕΠΑΚ: Προβολή ταινίας και συζήτηση με θέμα την ψυχική υγεία (paideianews)

Ανοίγει αυλαία το 6ο φεστιβάλ animation «The Animattikon Project» (kathimerini)

22.10.2023

Education is stable earner (finacialmirror)

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (limassoltoday)

Επιστρέφει η  Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (limassoltoday)

Αφιέρωμα στον Θεόδωρο Τερζόπουλο (limassoltoday)

Επί τάπητος τα δικαιώματα των ατόμων με αυτισμό (ygeiawatch)

10+1 ξεχωριστές εκδηλώσεις για την τελευταία εβδομάδα του Οκτώβρη(avantgrade)

Πόλυ Γρηγορά: «Να μάθουμε να λέμε τις λέξεις “ψυχική πάθηση”» (philenews)

«Σημαντική η ψηφιοποίηση της πολιτιστικής κληρονομιάς» (sigmalive)