Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 17 - 18.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ! (cyprusnews.eu)

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (cyprusnews.eu)

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ! (cyprusnews.eu)

Το 1ο Συνέδριο "YouthTalks" στο ΤΕΠΑΚ! (studentlife.com.cy)

REVITA |Πρώτη δράση του νέου πολιτιστικού θεσμού στην Απαίσια (parathyro.politis.com.cy)

Ανοιχτές Πανεπιστημιακές Διαλέξεις ΤΕΠΑΚ στην Πάφο – Δήμος Πάφου (pafos.org.cy)

Αφιέρωμα στον Θεόδωρο Τερζόπουλο, έναν από τους σημαντικότερους σκηνοθέτες (checkincyprus.com)

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (paideia-news.com)

Επιστρέφει για δεύτερη συνεχή χρονιά η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (city.sigmalive.com)

Οι νικητές του φετινού 13ου Διεθνούς Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους (kathimerini.com.cy

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (ygeiawatch.com.cy)

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για τη Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (checkincyprus.com)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (OmegaLive)

Επαναλήψεις λογοτεχνικά δωμάτια ΙΙ, Έλενα Τουμαζή η Ρεμπελίνα (philenews.com)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (simerini.sigmalive.com)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (sigmalive)

Το 1ο Συνέδριο "YouthTalks" στο ΤΕΠΑΚ | Limassol Today (limassoltoday.com.cy)

ΤΕΠΑΚ: Το Δημοτικό Σχολείο της Πάχνας επισκέφθηκαν μεταπτυχιακοί φοιτητ(ρι)ές του Τμ. Νοσηλευτικής (ygeiawatch.com.cy)

WIP Festival Τέχνης και Τεχνολογίας: Περφόρμανς, ζωντανή μουσική, εργαστήρια και ομιλίες στο πρόγραμμα (avant-garde.com.cy)

Ολοταχώς για τις φοιτητικές εστίες- Ποιος πήρε το έργο; (Cosmos News)

Rialto Theatre: 13th INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL OF CYPRUS (limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ: Με δύο διαλέξεις εγκαινιάζεται σήμερα η σειρά των ανοικτών διαλέξεων στην Πάφο (Philenews)

22 προτάσεις για τον πολιτισμό από το ΑΚΕΛ (kathimerini.com.cy)

Επιστρέφει αναβαθμισμένη η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (alphanews.live)

Πάνω από 100 συγγραφείς στη 2η Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (kathimerini.com.cy)

Στην Πάφο σήμερα το συνέδριο του Ευρωπαϊκού Δικτύου Πολιτιστικού Τουρισμού (philenews.com)

Οι νικητές του φετινού 13ου Διεθνούς Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους (m.kathimerini.com.cy)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 17 - 18.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ! (cyprusnews.eu)

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (cyprusnews.eu)

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ! (cyprusnews.eu)

Το 1ο Συνέδριο "YouthTalks" στο ΤΕΠΑΚ! (studentlife.com.cy)

Ανοιχτές Πανεπιστημιακές Διαλέξεις ΤΕΠΑΚ στην Πάφο – Δήμος Πάφου (pafos.org.cy)

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (paideia-news.com)

Ημερίδα για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Βιοηθικής (ygeiawatch.com.cy)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (OmegaLive)

Επαναλήψεις λογοτεχνικά δωμάτια ΙΙ, Έλενα Τουμαζή η Ρεμπελίνα (philenews.com)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (simerini.sigmalive.com)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (sigmalive)

Το 1ο Συνέδριο "YouthTalks" στο ΤΕΠΑΚ | Limassol Today (limassoltoday.com.cy)

Ολοταχώς για τις φοιτητικές εστίες- Ποιος πήρε το έργο; (Cosmos News)

22 προτάσεις για τον πολιτισμό από το ΑΚΕΛ (kathimerini.com.cy)

Επιστρέφει αναβαθμισμένη η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (alphanews.live)