Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 12.10.2023 μέχρι 16.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

12.10.2023

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ με στόχο την ευαισθητοποίηση για το πεδίο της Επαυξητικής και Εναλλακτικής Επικοινωνίας (cyprusnews)

Οι φοιτητ(ρι)ές Νοσηλευτικής του ΤΕΠΑΚ συμμετέχουν και φέτος στη δράση «Φόρεσε με» (paideianews)

Επαναλήψεις, λογοτεχνικά δωμάτια ΙΙ (kathimerini)

Madame Figaro Awards: Αυτές είναι οι 12 Γυναίκες της Χρονιάς 2023 (sigmalive)

Με επιτυχία διεξήχθη η 1η διάλεξη του ΤΕΠΑΚ στην ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου (stockwatch)

Αναβάθμιση του Δασικού Κολεγίου σε Σχολή του ΤΕΠΑΚ ζητά ο Κλάδος Τμ. Δασών της ΑΣΔΥΚ (nomisma)

Lidl’s fourth Wellness Camp: living mindfully means living better (cyprusmail)

Με επιτυχία διεξήχθη η 1η διάλεξη του ΤΕΠΑΚ στην ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου(paideianews)

Οι φοιτητ(ρι)ές του Τμήματος Νοσηλευτικής του ΤΕΠΑΚ συμμετέχουν και φέτος στη δράση «Φόρεσε με» (ygeiawatch)

DP World Limassol: Πρόγραμμα πρακτικής άσκησης για φοιτητές (stockwatch)

Ρίχνει αυλαία το διεθνές φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους στο Ριάλτο (limassoltoday)

DP World Limassol offers hands-on work experience to university students(cbn)

DP World Limassol: Πρόγραμμα πρακτικής άσκησης για φοιτητές (inbusinessnews)

DP World Limassol: Πρόγραμμα πρακτικής άσκησης για φοιτητές (reporter)

Ο Κλάδος Υπαλλήλων Τμ. Δασών χαιρετίζει αποφάσεις για ενίσχυση τμήματος(dialogos)

Θέατρο Ριάλτο | Όλες οι εκδηλώσεις μέχρι το τέλος του Οκτώβρη (parathyropolitis)

13.10.2023

Παραχώρηση υποτροφιών στο Σωματείο Ευημερίας Φοιτητών/τριών του ΤΕΠΑΚ (paideianews)

Ιερά Μητρόπολις Λεμεσού: Ανακοινώσεις Οκτωβρίου 2023 (churchofcyprus)

Παραχώρηση Υποτροφιών στο Σωματείο Ευημερίας Φοιτητών/τριών του ΤΕΠΑΚ από τον Δικηγορικό Οίκο Πατρίκιος Παύλου & Συνεργάτες Δ.Ε.Π.Ε. (stockwatch)

Τμ. Νοσηλευτικής ΤΕΠΑΚ: Συμμετοχή στη δράση  «Φόρεσε με» του Συνδέσμου Ρευματοπαθών Κύπρου (limassoltoday)

Παραχώρηση Υποτροφιών στο Σωματείο Ευημερίας Φοιτητών/τριών του ΤΕΠΑΚ (limasoltoday)

Αφιέρωμα στον σπουδαίο σκηνοθέτη Θεόδωρο Τερζόπουλο (avantgrade)

Η Β. Κασσιανίδου συναντήθηκε με τη Γενική Γραμματέα του Europa Nostra (paideianews)

Δες πώς κατατάσσονται τα κυπριακά πανεπιστήμια στα νέα THE World University Rankings! (studentlife)

14.10.2023

SimEA Project Achievements: Advancing Sustainable Solutions - CyI’s Pioneering Initiatives in Clean Energy and Sound Insulation (cyiaccy)

15.10.2023

Πρόγραμμα internship στο Λιμάνι Λεμεσού (lemesosblog)

Korantina Homes: Κυριαρχία στο κυπριακό επιχειρίν (philenews)

Συνεργασία για κλιματικά ουδέτερη και βιώσιμη Λεμεσό (dialogos)

Η πολυπλόκαμη Ακροδεξιά στην Κύπρο - Από το 1930 μέχρι το 2023, μια ιστορική διαδρομή (politis)

16.10.2023

Οι νέοι χρησιμοποιούν πιστωτική κάρτα, αγνοούν ότι πρέπει να την αποπληρώσουν (philenews)

Σημαντικό συνέδριο στην Πάφο (pafoslive)

Η Χαραλαμπίδης Κρίστης στηρίζει και φέτος τον Παγκύπριο Σύνδεσμο Μητρικού Θηλασμού «Δώρο Ζωής» (nomisma)

Η Χαραλαμπίδης Κρίστης στηρίζει και φέτος τον Παγκύπριο Σύνδεσμο Μητρικού Θηλασμού «Δώρο Ζωής» (ant1live)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ (cnaorgcy)

Έναρξη του 4ου κύκλου διαλέξεων του Ταμάσιου Ελεύθερου Πανεπιστημίου (paideianews)

Το 1ο Συνέδριο "YouthTalks" στο ΤΕΠΑΚ (stockwatch)

Εδραιώνεται η σχολή Οινολογίας στο Όμοδος, καθ’ οδόν σχολή Οινοχόων στο Βουνί (limassoltoday)

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ (nomisma)

Η Χαραλαμπίδης Κρίστης στηρίζει και φέτος τον Παγκύπριο Σύνδεσμο Μητρικού Θηλασμού «Δώρο Ζωής» (politis)

Η Χαραλαμπίδης Κρίστης μέσω του προγράμματος κοινωνικής αλληλεγγύης «ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ» στηρίζει και φέτος τον Παγκύπριο Σύνδεσμο Μητρικού Θηλασμού «Δώρο Ζωής» (ladycyprustimes)

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ (24h)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 12.10.2023 μέχρι 16.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

12.10.2023

Επαναλήψεις, λογοτεχνικά δωμάτια ΙΙ (kathimerini)

Madame Figaro Awards: Αυτές είναι οι 12 Γυναίκες της Χρονιάς 2023 (sigmalive)

Lidl’s fourth Wellness Camp: living mindfully means living better (cyprusmail)

DP World Limassol: Πρόγραμμα πρακτικής άσκησης για φοιτητές (stockwatch)

DP World Limassol offers hands-on work experience to university students(cbn)

DP World Limassol: Πρόγραμμα πρακτικής άσκησης για φοιτητές (inbusinessnews)

DP World Limassol: Πρόγραμμα πρακτικής άσκησης για φοιτητές (reporter)

13.10.2023

Ιερά Μητρόπολις Λεμεσού: Ανακοινώσεις Οκτωβρίου 2023 (churchofcyprus)

Αφιέρωμα στον σπουδαίο σκηνοθέτη Θεόδωρο Τερζόπουλο (avantgrade)

14.10.2023

15.10.2023

Πρόγραμμα internship στο Λιμάνι Λεμεσού (lemesosblog)

Korantina Homes: Κυριαρχία στο κυπριακό επιχειρίν (philenews)

Συνεργασία για κλιματικά ουδέτερη και βιώσιμη Λεμεσό (dialogos)

16.10.2023

Σημαντικό συνέδριο στην Πάφο (pafoslive)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ (cnaorgcy)

Το 1ο Συνέδριο "YouthTalks" στο ΤΕΠΑΚ (stockwatch)

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ (nomisma)

Το 1ο Συνέδριο “YouthTalks” στο ΤΕΠΑΚ (24h)