Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 9.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

7.10.2023

Υποτροφίες ύψους €24,000 παραχώρησε η Ιερά Μητρόπολη Λεμεσού στο Σωματείο Ευημερίας Φοιτητών του ΤΕΠΑΚ (lemesosblog)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΑΚΕΛ Β. ΦΑΚΟΝΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ(cnaorgcy)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΤΕΠΑΚ (cnaorgcy)

ΤΕΠΑΚ/REVITA: Δημιουργικές συνέργειες για τον εμπλουτισμό της χειροτεχνίας στην ύπαιθρο(paideianews)

Γραπτή Δήλωση Βαλεντίνου Φακοντή, Βουλευτή ΑΚΕΛ, μετά την επίσκεψη της Κοινοβουλευτικής Επιτροπής Παιδείας και Πολιτισμού στην Πάφο(akelorgcy)

ΤΕΠΑΚ: Έναρξη εγγραφών για το 2ο πιλοτικό εκπαιδευτικό πρόγραμμα "Εμπνέοντας και ενδυναμώνοντας τους πολίτες 3ης ηλικίας να κατακτήσουν το διαδίκτυο" (stockwatch)

Πρόταση Σαββίδη για αγγλόφωνα στο ΤΕΠΑΚ Πάφου (pafoslive)

Ολοκληρώθηκε το Έργο “Ανάπτυξη Διασυνοριακού Δικτύου Προώθησης Αειφόρου Παράκτιου Τουρισμού“ (limassoltoday)

Γραπτή Δήλωση Βαλεντίνου Φακοντή, Βουλευτή ΑΚΕΛ, μετά την επίσκεψη της Κοινοβουλευτικής Επιτροπής Παιδείας και Πολιτισμού στην Πάφο (neakypros)

19η Διημερίδα: Η δυναμική των επιπτώσεων του περιβάλλοντος στην υγεία του παιδιού (paideianews)

Εκδήλωση εορτασμού για τα 10 χρόνια λειτουργίας του Τμήματος Επιστημών Αποκατάστασης του ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

8.10.23

Ολοκληρώθηκε το Έργο “Ανάπτυξη Διασυνοριακού Δικτύου Προώθησης Αειφόρου Παράκτιου Τουρισμού“ (cyprusnews)

LC3 Lemesos City Cooling Challenge - Συντονιστική συνάντηση και συν-εργαστήρια για μια πόλη κλιματικά ουδέτερη και βιώσιμη (limassolorgcy)

ΤΕΠΑΚ: Έναρξη εγγραφών σε πρόγραμμα για ενίσχυση των δεξιοτήτων των Διευθυντών Φροντίδας (limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ: Εκπαιδευτικό σχολείο από την Έδρα ΟΥΝΕΣΚΟ (limassoltoday)

9.10.2023

Επίσημη πρώτη για τη Σχολή Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας (philenews)

Τα οφέλη του μητρικού θηλασμού και τα κενά στο χώρο εργασίας-«Νιώθεις θλίψη όταν πρέπει να το εγκαταλείψεις» (reporter)

Δράσεις για υγεία και ευημερία μαθητών- Στα σκαριά ηλεκτρονικός φάκελος (ygeiawatch)

Δαπανηρό το Προεδρικό – Πόσα θα μας στοιχίσουν οι Σύμβουλοι ΠτΔ-Υπουργών, οι ανακαινίσεις και το προεδρικό αεροσκάφος (tothemaonline)

Στην Πάφο το 16ο Διεθνές συνέδριο του Ευρωπ. Δικτύου Πολιτιστικού Τουρισμού (economytoday)

Στην Πάφο το 16ο Διεθνές συνέδριο του Ευρωπαϊκού Δικτύου Πολιτιστικού Τουρισμού (inbusinessnews)

Στην Πάφο το 16ο Διεθνές συνέδριο του Ευρωπ. Δικτύου Πολιτιστικού Τουρισμού (dialogos)

ΤΕΠΑΚ: Προβολή της ταινίας «Ένα ντιβάνι στην Τυνησία» με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρας Ψυχικής Υγείας (paideianews)

Διαγωνισμός GREENWORAL: Πράσινη Ανάπτυξη και Ενδυνάμωση των Γυναικών στις Αγροτικές Περιοχές από τον Σύλλογο Γυναικών Υπαίθρου Λάρνακας (larnakaonline)

ΤΕΠΑΚ: Με δύο διαλέξεις εγκαινιάζεται η σειρά των ανοικτών, πανεπιστημιακών, διαλέξεων στην Πάφο (stockwatch)

Στην Πάφο το 16ο Διεθνές συνέδριο του Ευρωπαϊκού Δικτύου Πολιτιστικού Τουρισμού (24h)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 9.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

7.10.2023

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΤΕΠΑΚ (cnaorgcy)

Πρόταση Σαββίδη για αγγλόφωνα στο ΤΕΠΑΚ Πάφου (pafoslive)

8.10.23

ΤΕΠΑΚ: Εκπαιδευτικό σχολείο από την Έδρα ΟΥΝΕΣΚΟ (limassoltoday)

9.10.2023