Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 11.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

10.10.2023

REVITA: Νέος πολιτιστικός θεσμός για τον εμπλουτισμό της χειροτεχνίας στην ύπαιθρο (philenews)

ΤΕΠΑΚ/REVITA: Δημιουργικές συνέργειες για τον εμπλουτισμό της χειροτεχνίας στην ύπαιθρο (limassoltoday)

Εκδήλωση ΤΕΠΑΚ με στόχο την ευαισθητοποίηση για το πεδίο της Επαυξητικής και Εναλλακτικής Επικοινωνίας (paideianews)

Έκθεση Εικαστικών Έργων και Εκδόσεων Εκπαιδευτικών (lemesoslive)

ΤΕΠΑΚ/REVITA: Δημιουργικές συνέργειες για τον εμπλουτισμό της χειροτεχνίας στην ύπαιθρο (avantgrade)

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ για την ευαισθητοποίηση στο πεδίο της Επαυξητικής και Εναλλακτικής Επικοινωνίας (nomisma)

Το πρόγραμμα εκδηλώσεων του Πανεπιστημίου Κύπρου την περίοδο 16-22 Οκτωβρίου 2023 (paideianews)

Ευρωπαικό συνέδριο για τον πολιτιστικό τουρισμό φιλοξενεί η Πάφος (philenews)

{Φαντάσου τη Λεμεσό σου} (parathyropolitis)

ΤΕΠΑΚ: Προβολή της ταινίας «Ένα ντιβάνι στην Τυνησία» με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρας Ψυχικής Υγείας (limassoltoday)

1η Διάλεξη ΤΕΠΑΚ στην ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου με θέμα «H υπερδύναμη του μέλλοντος: Μάθετε πώς να ενδυναμώσετε τον εαυτό σας στην ψηφιακή εποχή» (stockwatch)

Πώς ένα «λεύκωμα» υγείας παιδιών, θα βοηθήσει στην πρόληψη ασθενειών (alphanews)

11.10.23

Μοναδικές επιλογές σε κενές κατοικίες και διαμερίσματα από την Altamira Real Estate (inbusinessnews)

Ελεύθερα Πανεπιστήμια Παν. Κύπρου: Εξερεύνηση στη γνώση και τη συζήτηση (paideianews)

Εκδήλωση στο ΤΕΠΑΚ με στόχο την ευαισθητοποίηση για το πεδίο της Επαυξητικής και Εναλλακτικής Επικοινωνίας (limassoltoday)

«REVITA»: Δημιουργικές συνέργειες για τον εμπλουτισμό της χειροτεχνίας στην ύπαιθρο(kathimerini)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 11.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

10.10.2023

Έκθεση Εικαστικών Έργων και Εκδόσεων Εκπαιδευτικών (lemesoslive)

Ευρωπαικό συνέδριο για τον πολιτιστικό τουρισμό φιλοξενεί η Πάφος (philenews)

{Φαντάσου τη Λεμεσό σου} (parathyropolitis)

11.10.23