Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 2.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

30.9.2023

Μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια μέσω υδρογόνου (stockwatch)

Ο Οκτώβριος στο Ριάλτο κρύβει πολλά και υποσχόμενα πολιτιστικά δρώμενα (limassoltoday)

Η μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια, μέσω υδρογόνου απασχόλησε ημερίδα στη Λεμεσό (kathimerini)

ΤΕΠΑΚ: Κενή θέση ΕΕΠ με σύμβαση για το Τμήμα Νοσηλευτικής (paideianews)

Συμφωνίες και άριες στην Κάτω Πάφο από τη Vienna Mozart Orchestra (kathimerini)

Η μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια και η επιλογή του υδρογόνου (economytoday)

Η μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια μέσω υδρογόνου απασχόλησε ημερίδα στη Λεμεσό (cyprustimes)

Η μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια, μέσω υδρογόνου απασχόλησε ημερίδα στη Λεμεσό (cnaorgcy)

TSFM What’s the story? Cyprus in the framework of International Short Film Festival (limassoltoday)

Η κριτική επιτροπή στο 13o ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΚΥΠΡΟΥ (limassoltoday)

1.10.2023

Κλίμα ευφορίας για τις νέες φοιτητικές εστίες του ΤΕΠΑΚ (dialogos)

Κλίμα ευφορίας για τις νέες φοιτητικές εστίες του ΤΕΠΑΚ (businessnews)

Δεν σηκώνει άλλες εκκρεμότητες η ανάπτυξη του ΤΕΠΑΚ (dialogos)

Πολιτικές και Οικονομίες της Φροντίδας: Στηρίζοντας τα Θύματα Βίας(dialogos)

Η μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια μέσω υδρογόνου απασχόλησε ημερίδα στη Λεμεσό (0ffsite)

Αποσπάται στην Προεδρία και Προεδρικό Μέγαρο (paideianews)

Η μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια μέσω υδρογόνου απασχόλησε ημερίδα στη Λεμεσό (brief)

Οι σχεδιασμοί για εισαγωγή υδρογόνου στο ενεργειακό μείγμα της Κύπρου(inbusinessnews)

2.10.2023

ΤΕΠΑΚ: Εορταστική εκδήλωση για τα 10χρονα του Τμήματος Επιστημών Αποκατάστασης (limassoltoday)

TSFM What’s the story? Cyprus (limassoltoday)

Έναρξη έργου RESPECT για τη Φροντίδα της Μητρότητας με Σεβασμό, με συντονιστή το Τμ. Νοσηλευτικής ΤΕΠΑΚ (paideianews)

ΤΕΠΑΚ:  Έναρξη έργου RESPECT για τη «Φροντίδα της Μητρότητας με Σεβασμό» (nomisma)

ΤΕΠΑΚ: Έναρξη έργου RESPECT για τη «Φροντίδα της Μητρότητας με Σεβασμό» (ygeiawatch)

4ο Lidl Wellness Camp: Ζούμε συνειδητά, σημαίνει ζούμε καλύτερα (inbusinessnews)

Εντυπωσίασε η Vienna Mozart Orchestra στο Μεσαιωνικό Κάστρο της Κάτω Πάφου (parathyro)

Ψηφιακές Δεξιότητες για άτομα 55 χρονών και άνω (egnosisgovcy)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 2.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

30.9.2023

Μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια μέσω υδρογόνου (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Κενή θέση ΕΕΠ με σύμβαση για το Τμήμα Νοσηλευτικής (paideianews)

Συμφωνίες και άριες στην Κάτω Πάφο από τη Vienna Mozart Orchestra (kathimerini)

Η μετάβαση στην Πράσινη Ενέργεια και η επιλογή του υδρογόνου (economytoday)

1.10.2023

Κλίμα ευφορίας για τις νέες φοιτητικές εστίες του ΤΕΠΑΚ (dialogos)

Κλίμα ευφορίας για τις νέες φοιτητικές εστίες του ΤΕΠΑΚ (businessnews)

Δεν σηκώνει άλλες εκκρεμότητες η ανάπτυξη του ΤΕΠΑΚ (dialogos)

Πολιτικές και Οικονομίες της Φροντίδας: Στηρίζοντας τα Θύματα Βίας(dialogos)

Αποσπάται στην Προεδρία και Προεδρικό Μέγαρο (paideianews)

2.10.2023

TSFM What’s the story? Cyprus (limassoltoday)

Ψηφιακές Δεξιότητες για άτομα 55 χρονών και άνω (egnosisgovcy)