Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 25.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

23.9.2023

ΤΕΠΑΚ - Υπογράφτηκε η σύμβαση ανέγερσης φοιτητικών εστιών στα Βερεγγάρια (kathimerini)

Κλειστός ο δρόμος Λάρνακας – Αγίας Νάπας από κυκλικό κόμβο Ριζοελιάς λόγω τροχαίου (politis)

ΠΑΣΥΝΜ και ΤΕΠΑΚ διοργάνωσαν σεμινάριο: «Μπορεί να ξεχνώ, όμως εσύ να με θυμάσαι…» (ygeianews)

Υπογράφτηκε η σύμβαση ανέγερσης φοιτητικών εστιών ΤΕΠΑΚ στα Βερεγγάρια (sigmalive)

Έπεσαν οι υπογραφές για ανέγερση φοιτητικών εστιών του ΤΕΠΑΚ στο Βερεγγάρια (εικόνες) (politis)

ΤΕΠΑΚ: Σεμινάριο με σκοπό την ενημέρωση των επαγγελματιών υγείας για το έργο IENE 11 (ygeianews)

Κύπρια η Εκτελεστική Γραμματέας της Διεθνούς Έδρας Βιοηθικής (limassoltoday)

24.9.2023

Υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ παραχώρησε το ίδρυμα PwC Foundation (limassoltoday)

The ISFFC reveals the members of its International Jury (limassoltoday)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΔΗΚΟ Χ. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑ ΤΕΠΑΚ (cnaorgcy)

Κοινή προσπάθεια ο αγώνας κατά του καρκίνου, λέει η Υπουργός Παιδείας (cyprustimes)

Καλή αρχή στο ΤΕΠΑΚ (pafoslive)

Υπ. Παιδείας: Κοινή προσπάθεια ο αγώνας κατά του καρκίνου (reporter)

25.9.2023

Πρεμιέρα σήμερα για τα μαθήματα στη Σχολή του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο (inbusinessnews)

Πυροβόλησαν νεαρό στο Ψάθι (pafoslive)

Υπ. Παιδείας: Κοινή προσπάθεια ο αγώνας κατά του καρκίνου (ygeiawatch)

Προχωρούν οι διαδικασίες για δημιουργία Ιατρικού Κέντρου, από ΟΚΥπΥ και ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

Ένα όνειρο που έγινε πραγματικότητα για την Πάφο: Λειτούργησε σήμερα το ΤΕΠΑΚ (philenews)

Παρουσίαση του βιβλίου της Θάλειας Κοντού (pafoslive)

Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του για επανεκλογή ως Πρύτανης ΤΕΠΑΚ ο Παναγιώτης Ζαφείρης (editorschoice)

Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του για επανεκλογή ως Πρύτανης ΤΕΠΑΚ ο Παναγιώτης Ζαφείρης (lemesosblog)

Προεδρικό: Πόσα αμείβονται οι αποσπασμένοι δημόσιοι υπάλληλοι (economytoday)

Πολιτισμός, παιδεία, υγειά… βασικά θεμέλια της κοινωνίας στηρίζει το Ίδρυμα Ευαγόρα και Κάθλην Λανίτη (philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 25.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

23.9.2023

Κύπρια η Εκτελεστική Γραμματέας της Διεθνούς Έδρας Βιοηθικής (limassoltoday)

24.9.2023

The ISFFC reveals the members of its International Jury (limassoltoday)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΔΗΚΟ Χ. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑ ΤΕΠΑΚ (cnaorgcy)

Καλή αρχή στο ΤΕΠΑΚ (pafoslive)

Υπ. Παιδείας: Κοινή προσπάθεια ο αγώνας κατά του καρκίνου (reporter)

25.9.2023

Πρεμιέρα σήμερα για τα μαθήματα στη Σχολή του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο (inbusinessnews)

Πυροβόλησαν νεαρό στο Ψάθι (pafoslive)

Υπ. Παιδείας: Κοινή προσπάθεια ο αγώνας κατά του καρκίνου (ygeiawatch)

Παρουσίαση του βιβλίου της Θάλειας Κοντού (pafoslive)

Προεδρικό: Πόσα αμείβονται οι αποσπασμένοι δημόσιοι υπάλληλοι (economytoday)