Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19.9.2023

Έντυπα Μεσα

Διαδικτυακός Τύπος

18.9.2023

Συνάντηση Βουλευτή κ. Χρίστου Ορφανίδη με την Υπουργό Παιδείας (democraticpartyorgcy)

ΤΕΠΑΚ: 1η Ετήσια Συνάντηση Ανασκόπησης του Ευρωπαϊκού Έργου ENGINEER (nomisma)

Θα επιστραφούν οι υπερωρίες της Αναπληρώτριας Κυβερνητικής Εκπροσώπου (ant1live)

Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (sigmalive)

Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (riknews)

Μνημόνια Συνεργασίας με τρεις εταιρείες υπέγραψε το ΤΕΠΑΚ (paideianews)

Τα νέα των Πανεπιστημίων (offsite)

ΤΕΠΑΚ: 1η Ετήσια Συνάντηση Ανασκόπησης του Ευρωπαϊκού Έργου ENGINEER (stockwatch)

Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (nomoplatform)

Η Λεμεσός κατέθεσε την πρότασή της για την Αποστολή Πόλεων της ΕΕ (reporter)

Δήμος Λεμεσού: Κατέθεσε την πρότασή της για την Αποστολή Πόλεων της ΕΕ (sigmalive)

Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (limassoltoday)

Πληρώθηκε €2486 για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου - Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό (tothemaonline)

Το Ίδρυμα Let’s Help αρωγός φοιτητ(ρι)ών του ΤΕΠΑΚ (paideianews)

19.9.2023

Το Ίδρυμα Let’s Help Αρωγός Φοιτητ(ρι)ών του ΤΕΠΑΚ (stockwatch)

Δωρεάν Παγκύπρια Σεμινάρια για Φροντιστές και Συγγενείς Ατόμων με Άνοια (sigmalive)

Υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ από το ίδρυμα PwC Foundation (nomisma)

Υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ από το ίδρυμα PwC Foundation (inbusinessnews)

Η Λεμεσός κατέθεσε την πρότασή της για την Αποστολή Πόλεων της ΕΕ (fonilemesos )

Υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ από το ίδρυμα PwC Foundation (reporter)

Υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ παραχώρησε το ίδρυμα PwC Foundation (paideianews)

Διεθνές συνέδριο #AMIRetreat2023: Ψηφιακές πλατφόρμες και δημοκρατία (paideianews)

ΤΕΠΑΚ: 1η Ετήσια Συνάντηση Ανασκόπησης του Ευρωπαϊκού Έργου ENGINEER (paideianews)

«Μετακόμισαν» στο προεδρικό οι 12 σύμβουλοι (stockwatch)

Δόξα Κωμοδρόμου: Θα πρέπει να επιστρέψει το ποσό των €2486 για τις υπερωρίες στο Πανεπιστήμιο Κύπρου (24h)

Μνημόνια Συνεργασίας με τρεις εταιρείες υπέγραψε το ΤΕΠΑΚ (cyprusreporter)

Πληρώθηκε €2486 για υπερωρίες η Δόξα. Καλείται να επιστρέψει το ποσό (typos)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19.9.2023

Έντυπα Μεσα

Διαδικτυακός Τύπος

18.9.2023

ΤΕΠΑΚ: 1η Ετήσια Συνάντηση Ανασκόπησης του Ευρωπαϊκού Έργου ENGINEER (nomisma)

Μνημόνια Συνεργασίας με τρεις εταιρείες υπέγραψε το ΤΕΠΑΚ (paideianews)

Τα νέα των Πανεπιστημίων (offsite)

Η Λεμεσός κατέθεσε την πρότασή της για την Αποστολή Πόλεων της ΕΕ (reporter)

Το Ίδρυμα Let’s Help αρωγός φοιτητ(ρι)ών του ΤΕΠΑΚ (paideianews)

19.9.2023

Το Ίδρυμα Let’s Help Αρωγός Φοιτητ(ρι)ών του ΤΕΠΑΚ (stockwatch)

Υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ από το ίδρυμα PwC Foundation (nomisma)

Υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του ΤΕΠΑΚ από το ίδρυμα PwC Foundation (reporter)

«Μετακόμισαν» στο προεδρικό οι 12 σύμβουλοι (stockwatch)

Μνημόνια Συνεργασίας με τρεις εταιρείες υπέγραψε το ΤΕΠΑΚ (cyprusreporter)

Πληρώθηκε €2486 για υπερωρίες η Δόξα. Καλείται να επιστρέψει το ποσό (typos)