Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 22.9.2023

Εντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

21.9.2023

Το Ίδρυμα Let’s Help Αρωγός Φοιτητ(ρι)ών του ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

PRESS RELEASE - CYPRUS UNIVERSITY OF TECHNOLOGY (cnaorgcy)

EMPACT - Empathy and Sustainability: The Art of Thinking Like a Mountain (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Την Παρασκευή η υπογραφή της σύμβασης για ανέγερση φοιτητικών εστιών στο Βερεγγάρια(limassoltoday)

Το UNiFEST23 ξεκίνησε δυναμικά από τη Λεμεσό & οι φοιτητές έκαναν ΠΑ-ΝΙ-ΚΟ στη Σαριπόλου! (studentlife)

Κύπρια τοποθετήθηκε ως Εκτελεστική Γραμματέας της Διεθνούς Έδρας Βιοηθικής (sigmalive)

Η Κύπρια Γιώτα Σκιτίνη τοποθετήθηκε ως Εκτελεστική Γραμματέας της Διεθνούς Έδρας Βιοηθικής (dialogos)

22.9.2023

Η Λεμεσός θέτει το πλάνο της στην ΕΕ για την Αποστολή Mission Cities (aftodioikisi)

Η πρωινή ενημέρωση της ημέρας από τη Σκαλιώτισσα (larnakaonline)

Πάφος: Έτοιμο το κτήριο του ΤΕΠΑΚ, βάζουν πλέον πλώρη και για τις φοιτητικές εστίες (philenews)

ΟΚΥπΥ: Ποιοτική περίθαλψη χιλιάδων ασθενών στο Τμήμα Ρευματολογίας του Γενικού Νοσοκομείου Λευκωσίας (philenews)

Τράπεζα Κύπρου: Συμβάλλει ενεργά στη διατήρηση μιας βιώσιμης οικονομίας (philenews)

Τριήμερο πρόγραμμα προβολών παιδικών και νεανικών ντοκιμαντέρ(parathyropolitis)

ΠΑΣΥΝΜ και ΤΕΠΑΚ διοργάνωσαν σεμινάριο: «Μπορεί να ξεχνώ, όμως εσύ να με θυμάσαι…» (ygeiawatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 22.9.2023

Εντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

21.9.2023

Το Ίδρυμα Let’s Help Αρωγός Φοιτητ(ρι)ών του ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

PRESS RELEASE - CYPRUS UNIVERSITY OF TECHNOLOGY (cnaorgcy)

22.9.2023

Η πρωινή ενημέρωση της ημέρας από τη Σκαλιώτισσα (larnakaonline)

Τριήμερο πρόγραμμα προβολών παιδικών και νεανικών ντοκιμαντέρ(parathyropolitis)