Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 18.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

16.9.2023

Το ΤΕΠΑΚ αποφάσισε ομόφωνα: Ολοταχώς για την Πανεπιστημιακή Σχολή στη Λάρνακα – Η ανακοίνωση (larnakaonline)

Νέο έτος με νέες προκλήσεις για κρατικά πανεπιστήμια (stockwatch)

17.9.2023

«Ποντικότρυπες» µετατρέπονται σε κατοικίες ανθρώπων (dialogos)

H συμβολή των πανεπιστημίων στην οικονομία και το κόστος διαβίωσης ενός φοιτητή (alphanewslive)

Παρουσίαση του βιβλίου «Κοινωνικο-πολιτικές Έμφυλες Προσεγγίσεις» (limassoltoday)

Ερευνητική μελέτη για πρόληψη καρκίνου του προστάτη θα εκπονήσει η μεταπτυχιακή φοιτήτρια ΑΠΚΥ Μαρία Κιαγιά (paideianews)

18.9.2023

Sea Blindness: Έκθεση για τις σχέσεις μας με τη Μεσόγειο (philenews)

ΤΕΠΑΚ: Καινοτόμος επιστημονική έρευνα για τα αρωματικά και φαρμακευτικά φυτά (limassoltoday)

13th International Short Film Festival of Cyprus (incyprus)

Πόσο έτοιμη είναι η Κύπρος για μια κακοκαιρία «Daniel»; Τι δίδαξε η Θεσσαλία(kathimerini)

ΤΕΠΑΚ: 1η Ετήσια Συνάντηση Ανασκόπησης του Ευρωπαϊκού Έργου ENGINEER (paideianews)

Νέα περίοδος αιτήσεων για εξ αποστάσεως σπουδές στο Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου(paideianews)

Μνημόνια Συνεργασίας με τρεις εταιρείες υπέγραψε το ΤΕΠΑΚ (stockwatch)

Πληρώθηκε €2486 για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου - Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό(tothemaonline)

Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (alphanews)

Καλούν Δόξα Κωμοδρόμου να επιστρέψει το ποσό για τις υπερωρίες (economytoday)

Πληρώθηκε €2486 για υπερωρίες η Δόξα. Καλείται να επιστρέψει το ποσό (cyprustimes)

Πληρωνόταν υπερωρίες από το Πανεπιστήμιο η Δόξα-Θα απαιτηθεί επιστροφή €2486 (reporter)

Πληρώθηκε €2486 για υπερωρίες η Δόξα. Καλείται να επιστρέψει το ποσό (cytoday)

Ανοίγει πόρτες συνεργασίας το ΤΕΠΑΚ – Τρία νέα μνημόνια (stockwatch)

Θα κληθεί να επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για… υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου(dialogos)

Με οδηγίες Προεδρικού πληρώθηκε €2500 υπερωρίες για κηδείες, μνημόσυνα και εγκαίνια από το ΠΚ η Δόξα Κωμοδρόμου (nomisma)

Επιστρέφει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (brief)

Θα επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 18.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

16.9.2023

Νέο έτος με νέες προκλήσεις για κρατικά πανεπιστήμια (stockwatch)

17.9.2023

«Ποντικότρυπες» µετατρέπονται σε κατοικίες ανθρώπων (dialogos)

18.9.2023

Sea Blindness: Έκθεση για τις σχέσεις μας με τη Μεσόγειο (philenews)

13th International Short Film Festival of Cyprus (incyprus)

Μνημόνια Συνεργασίας με τρεις εταιρείες υπέγραψε το ΤΕΠΑΚ (stockwatch)

Καλούν Δόξα Κωμοδρόμου να επιστρέψει το ποσό για τις υπερωρίες (economytoday)

Πληρώθηκε €2486 για υπερωρίες η Δόξα. Καλείται να επιστρέψει το ποσό (cytoday)

Ανοίγει πόρτες συνεργασίας το ΤΕΠΑΚ – Τρία νέα μνημόνια (stockwatch)

Επιστρέφει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (brief)

Θα επιστρέψει το ποσό που πληρώθηκε για υπερωρίες η Δόξα Κωμοδρόμου (philenews)