Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 15.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

14.9.2023

Το Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ έτοιμο να βοηθήσει στην ενσωμάτωση μεταναστών (cnaorgcy)

Ετοιμότητα Κέντρου Γλωσσών ΤΕΠΑΚ για βοήθεια στην ενσωμάτωση μεταναστών (sigmalive)

Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ: Είμαστε έτοιμοι να βοηθήσουμε στην ενσωμάτωση μεταναστών στην κυπριακή κοινωνία μέσω της εκμάθησης της ελληνικής γλώσσας (stockwatch)

Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ: Έτοιμοι να βοηθήσουμε στην ενσωμάτωση μεταναστών στην κυπριακή κοινωνία (paideianews)

Μακροπρόθεσμες λύσεις για στέγαση και μετακίνηση φοιτητών, αναθεώρηση κανονισμών για τοποθετήσεις εκπαιδευτικών (nomoplatform)

15.9.2023

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει εκδήλωση για δημοσιογράφους και συνεργάτες (paideianews)

Διόρισαν τον CEO της Turkish Bank σύμβουλο στο κυπριακό κέντρο CYENS (economytoday)

Το Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ έτοιμο να βοηθήσει στην ενσωμάτωση μεταναστών (fonilemesos)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 15.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

14.9.2023

15.9.2023

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει εκδήλωση για δημοσιογράφους και συνεργάτες (paideianews)