Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 14.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

13.9.2023

Συμμετοχή του ΕΒΕΠ στην τελική διασυνοριακή συνάντηση εργασίας και τελικό διασυνοριακό συνέδριο (kathimerini)

Με κοινό περίπτερο στη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης τα δημόσια Πανεπιστήμια της Κύπρου (stockwatch)

Πρόγραμμα με επίκεντρο τα φαρμακευτικά και αρωματικά συντονίζει το ΤΕΠΑΚ (fonilemesos)

Με κοινό περίπτερο στη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης τα δημόσια Πανεπιστήμια της Κύπρου (paideianews)

Φιλανθρωπική Αθλητική Ημερίδα «Τρέχουμε για τη ζωή» (24sports)

Με κοινό περίπτερο στη ΔΕΘ τα δημόσια Πανεπιστήμια της Κύπρου (cnaorgcy)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (limmasolorgcy)

Αρχίζει το Edu2023 AEI Film Festival - ΣΥΝeΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (alphanews)

Με κοινό περίπτερο στη ΔΕΘ τα δημόσια Πανεπιστήμια της Κύπρου (nomisma)

Με κοινό περίπτερο στη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης τα δημόσια Πανεπιστήμια της Κύπρου (inbusinessnews)

Σοβαρές οι παρενέργειες για τις σπουδές από το κόστος στέγασης (dialogos)

Παγκόσμια Ημέρα Πρώτων Βοηθειών: To ΤΑΕΠ του Γενικού Νοσοκομείου Λεμεσού του ΟΚΥπΥ, είναι δίπλα στον πολίτη αντιμετωπίζοντας οποιοδήποτε σοβαρό και επείγον πρόβλημα υγείας (ant1live)

Μακροπρόθεσμες λύσεις για στέγαση και μετακίνηση φοιτητών ζητά η Επ. Παιδείας (reporter)

Επ. Παιδείας: Μακροπρόθεσμες λύσεις για στέγαση και μετακίνηση φοιτητών (sigmalive)

Αβάσταχτο το κόστος στέγασης και μετακίνησης των φοιτητών - Ψάχνει μακροπρόθεσμες λύσεις η Επ. Παιδείας (tothemaonline)

Παγκόσμια Ημέρα Πρώτων Βοηθειών: To ΤΑΕΠ του Γ. Ν. Λεμεσού του ΟΚΥπΥ είναι δίπλα στον πολίτη (ygeiawatch)

Στεγαστικό και δημόσιες συγκοινωνίες στο επίκεντρο της Επιτροπής Παιδείας (cyprustimes)

Φοιτητικές εστίες: Στα σκαριά 1.200 νέες κλίνες από ΤΕΠΑΚ και ΠΚ (alphanewslive)

Τρεις μέρες με προβολές παιδικών και νεανικών ντοκιμαντέρ, στο κέντρο της πρωτεύουσας (checkincyprus)

Στεγαστικό και δημόσιες συγκοινωνίες στο επίκεντρο της Επιτροπής Παιδείας (cytodayeu)

Ενοίκια, συγκοινωνίες και ακρίβεια «τσακίζουν» φοιτητές (stockwatch)

Μετακίνηση φοιτητών: Εξπρές δρομολόγια λεωφορείων από Οκτώβρη (kathimerini)

14.9.2023

Μακροπρόθεσμες λύσεις για στέγαση και μετακίνηση φοιτητών, ζητά η Επ. Παιδείας (limasoltoday)

Μακροπρόθεσμες λύσεις για στέγαση και μετακίνηση φοιτητών ζητά η Επιτροπή Παιδείας (offsite)

Το στεγαστικό καίει αλλά οι εστίες αργούν(philenews)

Παρουσίαση του βιβλίου της Καθ. ΤΕΠΑΚ Μαρίας Κραμβιά Καπαρδή «Κοινωνικο-πολιτικές Έμφυλες Προσεγγίσεις» (paideianews)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι(fonilemesos)

Εκδήλωση για την παρουσίαση του βιβλίου της Καθηγήτριας του ΤΕΠΑΚ Μαρίας Κραμβιά Καπαρδή «Κοινωνικο-πολιτικές Έμφυλες Προσεγγίσεις» (stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 14.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

13.9.2023

Φιλανθρωπική Αθλητική Ημερίδα «Τρέχουμε για τη ζωή» (24sports)

Με κοινό περίπτερο στη ΔΕΘ τα δημόσια Πανεπιστήμια της Κύπρου (cnaorgcy)

Αρχίζει το Edu2023 AEI Film Festival - ΣΥΝeΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (alphanews)

Με κοινό περίπτερο στη ΔΕΘ τα δημόσια Πανεπιστήμια της Κύπρου (nomisma)

Σοβαρές οι παρενέργειες για τις σπουδές από το κόστος στέγασης (dialogos)

Ενοίκια, συγκοινωνίες και ακρίβεια «τσακίζουν» φοιτητές (stockwatch)

Μετακίνηση φοιτητών: Εξπρές δρομολόγια λεωφορείων από Οκτώβρη (kathimerini)

14.9.2023

Το στεγαστικό καίει αλλά οι εστίες αργούν(philenews)