Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 13.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

12.9.2023

Παρα-υπουργικό στήνει το Προεδρικό με δεκάδες αποσπασμένους (dialogos)

ΑΠΚΥ: Νέος κύκλος δωρεάν ανοικτών διαδικτυακών σεμιναρίων Συμβουλευτικής και Ψυχολογικής Στήριξης(paideianews)

Πρόγραμμα με επίκεντρο τα φαρμακευτικά και αρωματικά συντονίζει το ΤΕΠΑΚ (cnaorgcy)

Πρόγραμμα με επίκεντρο τα φαρμακευτικά και αρωματικά φυτά (ygeiawatch)

Πρόγραμμα με επίκεντρο τα φαρμακευτικά και αρωματικά συντονίζει το ΤΕΠΑΚ (dialogos)

ISFFC 2023 | Οι Κυπριακές συμμετοχές στο Εθνικό Διαγωνιστικό Πρόγραμμα (parathyropolitis)

ISFFC 2023 | Οι Κυπριακές συμμετοχές στο Εθνικό Διαγωνιστικό Πρόγραμμα (politis)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν 4 μεγάλοι Δήμοι (brief)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (tothemaonline)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (nomisma)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (reporter)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (cyprustimes)

Κύπρος: Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα (economytoday)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (kathimerini)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (omegalive)

Έργα €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (plinenews)

Προωθούνται πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα (alphanews)

Δήμοι: Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα (stockwatch)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (sigmalive)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα (aftodioikisi)

Δύο ιατρικές σχολές του εξωτερικού θέλουν να μεταφερθούν στη Λάρνακα (larnakaonline)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (larnakaonline)

13.9.2023

Εκπαιδεύσεις στα σχολεία 2023-2024 (internetsafetypiaccy)

Διπλό ενδιαφέρον για ιατρική σχολή στη Λάρνακα (philenews)

Αγωγές στην ΕΕ θέτουν σε κίνδυνο το χαλλούμι – Οι διαφορές των εμπλεκομένων παραμένουν. (philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 13.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

12.9.2023

Παρα-υπουργικό στήνει το Προεδρικό με δεκάδες αποσπασμένους (dialogos)

Πρόγραμμα με επίκεντρο τα φαρμακευτικά και αρωματικά φυτά (ygeiawatch)

Έργα €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα προωθούν Δήμοι (plinenews)

Δήμοι: Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα (stockwatch)

Πάνω από 300 έργα ύψους €1 δισ. για κλιματική ουδετερότητα (aftodioikisi)

13.9.2023

Εκπαιδεύσεις στα σχολεία 2023-2024 (internetsafetypiaccy)

Διπλό ενδιαφέρον για ιατρική σχολή στη Λάρνακα (philenews)