Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 8. 9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

7.8.2023

American University of Beirut-Mediterraneo officially launched in Paphos. (cbn)

Opening of AUB campus in Paphos seen as important milestone (cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ/ Ημερίδα: "Υπεύθυνοι Φροντίδας: Ηγέτες στην παροχή Ποσωποκεντρικής Φροντίδας" (ygeiawatch)

Ο συναρπαστικός κόσμος της τεχνολογίας σε περιμένει. (avantgrade)

ΤΕΠΑΚ/ Ημερίδα: «Υπεύθυνοι Φροντίδας: Ηγέτες στην παροχή Ποσωποκεντρικής Φροντίδας» (paideianews)

Ρευματολογικό ΓΝ Λευκωσίας ΟΚΥπΥ: Ρευματοειδής Αρθρίτιδα – Η πιο συχνή φλεγμονώδης αρθρίτιδα (ygeianews)

PRESS RELEASE - CYPRUS UNIVERSITY OF TECHNOLOGY (cnaorgcy)

11 ταινίες μικρού μήκους Κύπριων δημιουργών, σε ένα πανόραμα από ταινίες (avantgrade)

ΤΕΠΑΚ: Προκήρυξη Προγράμματος «ΜΕΤΑΔΙΔΑΚΤΩΡ» 2023 (paideianews)

Υποτροφίες ύψους €326,000 για μεταπτυχιακές σπουδές στο ΤΕΠΑΚ σε φοιτητ(ρι)ες από τρίτες χώρες (paideianews)

Επιστολή ΟΣΑΚ προς ΡΙΚ: Απαξιωτική και εξευτελιστική συμπεριφορά σε βάρος της Δέσποινας Ρούσσου (ygeiawatch)

ISFFC 2023: 11 κυπριακές ταινίες στο Εθνικό Διαγωνιστικό  (philenews)

ΤΕΠΑΚ: Προκήρυξη Προγράμματος «ΜΕΤΑΔΙΔΑΚΤΩΡ» 2023 (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ/ Ημερίδα: «Υπεύθυνοι Φροντίδας: Ηγέτες στην παροχή Ποσωποκεντρικής Φροντίδας» (ygeianews)

Cyprus universities under fire for failing to denounce extremist violence (knewskathimerini)

Cyprus University of Technology: «POST-DOCTORAL» Research Programme Funding Call 2023(stockwatch)

8/9/2023

“Υπεύθυνοι Φροντίδας: Ηγέτες στην παροχή Ποσωποκεντρικής Φροντίδας” (limassoltoday)

Cyprus Business Now (cyprusmail)

Τα τελευταία 20 χρόνια το 25% των δασικών πυρκαγιών τέθηκαν σκόπιμα, λέχθηκε στην Επ. Περιβάλλοντος (nomoplatform)

Υποτροφίες ύψους €326,000 για μεταπτυχιακές σπουδές στο ΤΕΠΑΚ σε φοιτητ(ρι)ες από τρίτες χώρες (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Υποτροφίες ύψους €326,000 για μεταπτυχιακές σπουδές σε φοιτητές/τριες από τρίτες χώρες (inbusiness)

ΤΕΠΑΚ: Υποτροφίες ύψους €326,000 για μεταπτυχιακές σπουδές σε φοιτητ(ρι)ες από τρίτες χώρες (nomisma)

Από «κόσκινο» οι προϋπολογισμοί κρατικών πανεπιστημίων (stockwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 8. 9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

7.8.2023

American University of Beirut-Mediterraneo officially launched in Paphos. (cbn)

Opening of AUB campus in Paphos seen as important milestone (cyprusmail)

Ο συναρπαστικός κόσμος της τεχνολογίας σε περιμένει. (avantgrade)

PRESS RELEASE - CYPRUS UNIVERSITY OF TECHNOLOGY (cnaorgcy)

ΤΕΠΑΚ: Προκήρυξη Προγράμματος «ΜΕΤΑΔΙΔΑΚΤΩΡ» 2023 (paideianews)

ISFFC 2023: 11 κυπριακές ταινίες στο Εθνικό Διαγωνιστικό  (philenews)

ΤΕΠΑΚ: Προκήρυξη Προγράμματος «ΜΕΤΑΔΙΔΑΚΤΩΡ» 2023 (stockwatch)

8/9/2023

Cyprus Business Now (cyprusmail)

Από «κόσκινο» οι προϋπολογισμοί κρατικών πανεπιστημίων (stockwatch)