Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 5.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

4.9.2023

Συνεργασία Κύπρου – Λιβάνου σε πολιτιστική διπλωματία και πολιτιστικό τουρισμό.(limassoltoday)

Συμμετοχή ΕΒΕΠ στη συνάντηση για το INTERREG V–A Ελλάδα-Κύπρος στα Χανιά.(stockwatch)

Ευρωπαικό συνέδριο για τον αειφόρο τουρισμό στην Κρήτη, με τον Ακάμα στο επίκεντρο. (philenews)

Συνέδριο για Ακάμα.(pafoslive)

Συμμετοχή ΕΒΕΠ σε συνέδριο για τον αειφόρο τουρισμό. (nomisma)

Οι δείκτες αξιοπιστίας των πανεπιστημίων(stockwatch)

ΤΕΠΑΚ/Εργαστήριο για Χρήση ψηφιακών εργαλείων και βελτίωση ψηφιακών δεξιοτήτων στην ογκολογία. (ygeiawatch)

Πολιτιστικός τουρισμός και πολιτιστική διπλωματία σε εργαστήριο στο Φικάρδου (reporter)

Στο σχολείο δεν υπάρχουν προβλήματα αλλά οι λύσεις όλων των προβλημάτων της κοινωνίας. (paideianews)

PRESS RELEASE - Cyprus University of Technology. (cnaorgcy)

Πολιτιστικός τουρισμός και πολιτιστική διπλωματία σε εργαστήριο στο Φικάρδου. (parathyropolitis)

Πολιτιστικός τουρισμός και πολιτιστική διπλωματία σε εργαστήριο στο Φικάρδου.(reporter)

ΤΕΠΑΚ/Εργαστήριο: “Χρήση ψηφιακών εργαλείων για την υγεία και τη βελτίωση των ψηφιακών δεξιοτήτων των επαγγελματιών υγείας στην ογκολογία» (dialogos)

Διήμερο εργαστήρι στο Φικάρδου: Έμφαση στη σύμπλευση Κύπρου και Λιβάνου στους ζωτικούς τομείς του πολιτισμού(politis)

Πολιτιστικός τουρισμός και πολιτιστική διπλωματία σε εργαστήριο στο Φικάρδου(cnaorgcy)

To Τμήμα Νοσηλευτικής του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου διοργανώνει Εργαστήριο (paideianews)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ – ΤΕΠΑΚ (cnaorgcy)

To Τμήμα Νοσηλευτικής του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου διοργανώνει Εργαστήριο (ygeianews)

5.9.2023

Στον διαγωνισμό δεξιοτήτων «Euroskills 2023» η κυπριακή εθνική ομάδα (larnakaonline)

Κύπριοι σε Ευρωπαϊκό διαγωνισμό δεξιοτήτων. (pafoslive)

Η Κυπριακή Εθνική Ομάδα Δεξιοτήτων θα συμμετάσχει στον Διαγωνισμό «Euroskills 2023» στην Πολωνία. (paideianews)

Η Κυπριακή Εθνική Ομάδα Δεξιοτήτων, στον Διαγωνισμό Δεξιοτήτων «Euroskills 2023» (nomisma)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 5.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

4.9.2023

Συνέδριο για Ακάμα.(pafoslive)

Συμμετοχή ΕΒΕΠ σε συνέδριο για τον αειφόρο τουρισμό. (nomisma)

Οι δείκτες αξιοπιστίας των πανεπιστημίων(stockwatch)

PRESS RELEASE - Cyprus University of Technology. (cnaorgcy)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ – ΤΕΠΑΚ (cnaorgcy)

5.9.2023

Κύπριοι σε Ευρωπαϊκό διαγωνισμό δεξιοτήτων. (pafoslive)