Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 29.8.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

28/8/2023

Οδύνη για την απώλεια Ε.Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ. (limassoltoday)

Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ: Προσφορά μαθημάτων ελληνικής γλώσσας για όλα τα επίπεδα γλωσσομάθειας και μαθήματα για ειδικούς σκοπούς. (stockwatch)

Λεμεσός: 14 νέες θέσεις εργασίας στο ΤΕΠΑΚ. (lemesosblog)

ΤΕΠΑΚ: Προσφορά μαθημάτων ελληνικής γλώσσας για όλα τα επίπεδα και μαθήματα για ειδικούς σκοπούς. (paideianews)

Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ: Μαθήματα ελληνικής για όλα τα επίπεδα γλωσσομάθειας. (inbusinessnews)

Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ: Μαθήματα ελληνικής για όλα τα επίπεδα γλωσσομάθειας. (inbusiness)

29/8/2023

Προσφορά μαθημάτων ελληνικών όλων των επιπέδων γλωσσομάθειας και μαθήματα για ειδικούς σκοπούς. (limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ/Βραβείο Νέων Επιστημόνων: Διεθνής διάκριση σε ακαδημαϊκό μέλος του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών και Μηχανικών Γεωπληροφορικής του ΤΕΠΑΚ. (stockwatch)

Προσφορά μαθημάτων ελληνικής γλώσσας από το Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ. (nomisma )

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 29.8.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

28/8/2023

Λεμεσός: 14 νέες θέσεις εργασίας στο ΤΕΠΑΚ. (lemesosblog)

29/8/2023

Προσφορά μαθημάτων ελληνικής γλώσσας από το Κέντρο Γλωσσών ΤΕΠΑΚ. (nomisma )