Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 1.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

31/8/2023

ΤΕΠΑΚ: Παραδόθηκε από τον Δήμο Πάφου στην ακαδημαική αρχή το εντυπωσιακό κτηριακό συγκρότημα. (philenews)

ΤΕΠΑΚ: Πλήρης υποτροφία στο Μεταπτυχιακό «Διεθνής Διοίκηση Τουρισμού και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας» (paideianews)

ΤΕΠΑΚ: Παραχώρηση πλήρους υποτροφίας στο Μεταπτυχιακό πρόγραμμα «Διεθνής Διοίκηση Τουρισμού και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας»(stockwatach)

ΤΕΠΑΚ και Επίτρ. Περιβάλλοντος ενώνουν δυνάμεις για προστασία και βελτίωση του περιβάλλοντος. (paideianews)

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (reporter)

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (cnaorgcy)

ΤΕΠΑΚ: Δίνει υποτροφία για μεταπτυχιακό στη Σχολή Διοίκησης Τουρισμού. (offsite)

ΤΕΠΑΚ: Πλήρη υποτροφία στο Μεταπτυχιακό πρόγραμμα «Διεθνής Διοίκηση Τουρισμού και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας». (nomisma)

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (sigmalive)

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (dialogos)

Ιστορική στιγμή για την Πάφο. (pafoslive)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ. (cnaorgcy)

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Διαβάστε την επιστολή ΕΤΕΚ προς υπουργό Ενέργειας για τον EuroAsia Interconnector. (politis)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ. (cyprustimes)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ. (ant1live)

«Ιστορική στιγμή»: Παραδόθηκε το Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ. στην Πάφο - «Αποτελεί κόσμημα για τον τόπο» - Φωτογραφίες. (tothemaonline)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ.(nomisma)

ΤΕΠΑΚ και Επίτροπος Περιβάλλοντος ενώνουν δυνάμεις για την προστασία και βελτίωση του περιβάλλοντος. (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ-Επίτροπος Περιβάλλοντος ενώνουν δυνάμεις - Υπέγραψαν μνημόνιο συνεργασίας.(offsite)

Πάφος: Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ. (taxidromos24)

Παραδόθηκε το Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ. στην Πάφο. (inbusiness)

1/9/2023

ΤΕΠΑΚ: Πλήρης υποτροφία στο Μεταπτυχιακό «Διεθνής Διοίκηση Τουρισμού και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας». (paideianews)

Παραδόθηκε το Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ στην Πάφο.  (cosmosnews)

Εγκαινιάζεται στις 25 Σεπτεμβρίου το ΤΕΠΑΚ στην Πάφο. (offsite)

Παραδόθηκε το Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ. στην Πάφο.(cyprushighlights)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 1.9.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

31/8/2023

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (reporter)

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (cnaorgcy)

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (sigmalive)

Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ από το Δήμο Πάφου. (dialogos)

Ιστορική στιγμή για την Πάφο. (pafoslive)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ. (cnaorgcy)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ. (cyprustimes)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ. (ant1live)

Μνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν Επίτροπος Περιβάλλοντος και ΤΕΠΑΚ.(nomisma)

Πάφος: Παραδόθηκε το κτήριο του ΤΕΠΑΚ. (taxidromos24)

Παραδόθηκε το Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ. στην Πάφο. (inbusiness)

1/9/2023

Παραδόθηκε το Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ στην Πάφο.  (cosmosnews)

Εγκαινιάζεται στις 25 Σεπτεμβρίου το ΤΕΠΑΚ στην Πάφο. (offsite)

Παραδόθηκε το Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ. στην Πάφο.(cyprushighlights)