Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 30.8.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

29/8/2023

Διεθνής διάκριση σε ακαδημαϊκό μέλος του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών και Μηχανικών Γεωπληροφορικής ΤΕΠΑΚ. (inbusinessnews)

ΤΕΠΑΚ: Διεθνής διάκριση σε ακαδημαϊκό μέλος του Τμ. Πολιτικών Μηχανικών και Μηχανικών Γεωπληροφορικής. (paideianews)

The Language Center of CUT offers Greek language courses for all levels. (limassoltoday)

Αποστόλου: Πανεπιστημιακή Σχολή στη Λάρνακα όσο και αν δεν το επιθυμούν κάποιοι. (larnakaonline)

Ικανοποίηση Βύρα για επιστολή Προέδρου για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (reporter)

Ικανοποίηση Βύρα για επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (cyprustimes)

Ίδρυση Σχολής Θαλάσσιων Επιστημών, Τεχνολογίας και Βιώσιμης Ανάπτυξης Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου στη Λάρνακα. (larnakaonline)

Ικανοποίηση Βύρα για επιστολή ΠτΔ για τη Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (Nomisma)

Ικανοποίηση Δημάρχου Λάρνακας για επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (cnargcy)

Πολιτική βούληση ΠτΔ για τη δημιουργία της Σχολής Θαλάσσιων Επιστημών. (aftodioikisi)

Ικανοποίηση Δημάρχου Λάρνακας για επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (dialogos)

Λάρνακα: Eπιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (ygeiawatch)

Ικανοποιημένος ο Βύρας με την επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (tothemaonline)

Δήμαρχος Λάρνακας: Ικανοποιημένος από την επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (ant1live)

Ικανοποίηση Δημάρχου Λάρνακας για επιστολή ΠτΔ για Πανεπιστημιακή Σχολή. (ant1live)

Εκδήλωση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την Κοιλιοκάκη στο ΤΕΠΑΚ. (dialogos)

Ικανοποίηση Δημάρχου Λάρνακας για επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (sigmalive)

Ικανοποίηση Δημάρχου Λάρνακας για επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (cnaorgcy)

Εκδήλωση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την Κοιλιοκάκη στο ΤΕΠΑΚ. (ygeiawatch)

Εκδήλωση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την Κοιλιοκάκη στο ΤΕΠΑΚ. (paideianews)

Παν. Σχολή: Ιδού η επιστολή του ΠτΔ προς τον Δήμαρχο Λάρνακας. (larnakaonline)

Κάνουν αρκετά τα πανεπιστήμια στην Κύπρο για την επίτευξη των Στόχων Βιώσιμης Ανάπτυξης; (paideianews)

Ικανοποίηση Δημάρχου Λάρνακας για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών.(philenews)

Επιστολή ΠτΔ σε Βύρα: Η Πανεπιστημιακή Σχολή στη Λάρνακα θα γίνει. (offsite)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση.(limassoltoday)

Ημερίδα: Αρχιτεκτονικές Πρακτικές στην Κυκλική Οικονομία. (architectureorgcy)

International distinction for CUT academic. (cbn)

Στολίδι το κτήριο ΤΕΠΑΚ στην Πάφο-βίντεο. (pafoslive)

Πολιτική βούληση υπάρχει, πλέον η Λάρνακα περιμένει πράξεις για την πανεπιστημιακή σχολή. (larnakaonline)

30/8/2023

Οδύνη για την απώλεια Ελένης Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ. (parathyropolitis)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση. (limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ: Βράβευση φοιτητών/τριών Σχολής Γεωτεχνικών Επιστημών και Διαχείρισης Περιβάλλοντος. (paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 30.8.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

29/8/2023

Ικανοποίηση Βύρα για επιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (cyprustimes)

Ικανοποίηση Βύρα για επιστολή ΠτΔ για τη Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (Nomisma)

Λάρνακα: Eπιστολή ΠτΔ για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών. (ygeiawatch)

Παν. Σχολή: Ιδού η επιστολή του ΠτΔ προς τον Δήμαρχο Λάρνακας. (larnakaonline)

Ικανοποίηση Δημάρχου Λάρνακας για Σχολή Θαλάσσιων Επιστημών.(philenews)

Επιστολή ΠτΔ σε Βύρα: Η Πανεπιστημιακή Σχολή στη Λάρνακα θα γίνει. (offsite)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση.(limassoltoday)

Ημερίδα: Αρχιτεκτονικές Πρακτικές στην Κυκλική Οικονομία. (architectureorgcy)

International distinction for CUT academic. (cbn)

Στολίδι το κτήριο ΤΕΠΑΚ στην Πάφο-βίντεο. (pafoslive)

30/8/2023

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση. (limassoltoday)