Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 26 - 28.8.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτιακός Τύπος

26/08/2023

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (offsite)

Το εξαιρετικό βίντεο της Σχολής Καλών Τεχνών του ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

Paphos welcomes Cyprus University of Technology faculty premises(cbn)

Το χωριό Χανδριά ψηφιοποιεί την ιστορική του μνήμη (limassoltoday)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση!(studentlife)

27/08/2023

Μετατρέποντας τον κόσμο σε βιβλιοθήκη (dialogos)

Ανοικτό στο κοινό στις 28 και 29 Αυγούστου το νεοανεγερθέν Κτήριο της Σχολής του ΤΕ.ΠΑ.Κ. (limassoltoday)

Cyprus mourns death of artist Eleni Nikodimou (cyprusmail)

Οδύνη για την απώλεια Ελένης Νικοδήμου, εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ (cyprustimes)

Οδύνη για την απώλεια της Ελένης Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών και Εφαρμοσμένων Τεχνών του ΤΕΠΑΚ (paideianews)

Οδύνη για την απώλεια Ε.Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ (cnaordcy)

Οδύνη για την απώλεια Ε.Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ(sigmalive)

Οδύνη για την απώλεια Ε.Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Οδύνη για την απώλεια της Ελένης Νικοδήμου: «Αποτύπωνε στον καμβά κάτι από τον παλιό κόσμο της Κύπρου» (inbusiness)

Το ΤΕΠΑΚ υποδέχεται τους/τις νέους/νέες φοιτητές/τριες του(limassoltoday)

Έφυγε από τη ζωή η ζωγράφος Ελένη Νικοδήμου (philenews)

28/08/2023

Οδύνη για την απώλεια Ε.Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

Οδύνη για την απώλεια Ελένης Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ (parathyropolitis)

Η νέα Σχολή του ΤΕΠΑΚ που... προσθέτει στον τομέα της εκπαίδευσης στην Πάφο (editorschoice)

Η νέα Σχολή του ΤΕΠΑΚ που... προσθέτει στον τομέα της εκπαίδευσης στην Πάφο (reporter)

Η νέα Σχολή του ΤΕΠΑΚ που... προσθέτει στον τομέα της εκπαίδευσης στην Πάφο(inbusiness)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΤΕΠΑΚ(cnaorgcy)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 26 - 28.8.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτιακός Τύπος

26/08/2023

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση (offsite)

Το εξαιρετικό βίντεο της Σχολής Καλών Τεχνών του ΤΕΠΑΚ (limassoltoday)

Paphos welcomes Cyprus University of Technology faculty premises(cbn)

Το χωριό Χανδριά ψηφιοποιεί την ιστορική του μνήμη (limassoltoday)

Παρακολούθηση μαθημάτων στο ΤΕΠΑΚ με περιστασιακή φοίτηση!(studentlife)

27/08/2023

Μετατρέποντας τον κόσμο σε βιβλιοθήκη (dialogos)

Cyprus mourns death of artist Eleni Nikodimou (cyprusmail)

Οδύνη για την απώλεια Ε.Νικοδήμου εκφράζει η Σχολή Καλών Τεχνών ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Το ΤΕΠΑΚ υποδέχεται τους/τις νέους/νέες φοιτητές/τριες του(limassoltoday)

Έφυγε από τη ζωή η ζωγράφος Ελένη Νικοδήμου (philenews)

28/08/2023

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - ΤΕΠΑΚ(cnaorgcy)