Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 1.5,2024 μέχρι 3.5.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

1.5.2024

Στο 7% μέχρι Μάρτιο η υλοποίηση των αναπτυξιακών δαπανών του προϋπολογισμού(tothemaonline)

Κομματάρχες σε διαρκή περιοδεία για τις εκλογές(philenews)

Έστησαν πάρτι και σήκωσαν το τρόπαιο!(kerkidanet)

Το βιβλιοδετείο του Λέλλου Κωνσταντινίδη κρατάει ζωντανή την αξία του βιβλίου(limassoltoday)

2.5.2024

«Η ΕΕ ανέκαθεν στήριξε και θα στηρίξει τις προσπάθειες λύσης του Κυπριακού»(reporter)

Ζαμπάρτα – Κεττής: Η ΕΕ στήριξε και θα στηρίξει τις προσπάθειες λύσης(nomisma)

Η ΕΕ στήριξε και θα στηρίξει τις προσπάθειες λύσης, λένε Ζαμπάρτα – Κεττής(sigmalive)

Η ΕΕ στήριξε και θα στηρίξει τις προσπάθειες λύσης, λένε Ζαμπάρτα – Κεττής(cyprustimes)

Ακύρωση προκήρυξης θέσης Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού στο ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Η ΕΕ στήριξε και θα στηρίξει τις προσπάθειες λύσης, λένε Ζαμπάρτα – Κεττής(dialogos)

Εργαστήρι στον Άγιο Θεόδωρο Πιτσιλιάς για αντικείμενα σύγχρονου design(cnaorg)

Ζαμπάρτα: Χιλιάδες αόρατα, μικρά, καθημερινά οφέλη από ΕΕ που τα θεωρούμε ως δεδομένα(offsite)

3.5.2024

Πληρωμένη απάντηση Ζαφείρη για το ΤΕΠΑΚ – Η ανάρτησή του(nomisma)

Τοποθέτηση Πρύτανη ΤΕΠΑΚ αναφορικά με την ανάπτυξη του Πανεπιστημίου(larnakaonline)

Εργαστήριο για Ασφάλεια, Παρακολούθηση και Ενημέρωση στη Θάλασσα(cnaorg)

Συμβιωτικό εργαστήρι με τη Μαίρη Αργυρού στον Άγιο Θεόδωρο Πιτσιλιάς(ikypros)

Στο 7% μέχρι Μάρτιο η υλοποίηση των αναπτυξιακών δαπανών του προϋπολογισμού(limassoltoday)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 1.5,2024 μέχρι 3.5.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

1.5.2024

Κομματάρχες σε διαρκή περιοδεία για τις εκλογές(philenews)

Έστησαν πάρτι και σήκωσαν το τρόπαιο!(kerkidanet)

2.5.2024

Ζαμπάρτα – Κεττής: Η ΕΕ στήριξε και θα στηρίξει τις προσπάθειες λύσης(nomisma)

Εργαστήρι στον Άγιο Θεόδωρο Πιτσιλιάς για αντικείμενα σύγχρονου design(cnaorg)

3.5.2024

Πληρωμένη απάντηση Ζαφείρη για το ΤΕΠΑΚ – Η ανάρτησή του(nomisma)

Εργαστήριο για Ασφάλεια, Παρακολούθηση και Ενημέρωση στη Θάλασσα(cnaorg)

Συμβιωτικό εργαστήρι με τη Μαίρη Αργυρού στον Άγιο Θεόδωρο Πιτσιλιάς(ikypros)