Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 27.4.2024 μέχρι 29.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

27.4.2024

Προεδρικό - Βραβεύτηκαν τοπικές αρχές, επιχειρήσεις, οργανισμοί για πράσινες δράσεις(Kathimerini)

Διαφωνεί με μεταφορά Σχολής ΤΕΠΑΚ ο υποψήφιος Δήμαρχος Λεμεσού Χρ. Μιχαηλίδης(reporter)

Βράβευσε τοπικές αρχές, επιχειρήσεις, οργανισμούς για πράσινες δράσεις ο Πρόεδρος…(balla)

Προϋπολογισμός ΤΕΠΑΚ, χρηματοδότηση ΟΚΥπΥ, ολοήμερα σχολεία και ταυτοποίηση χρηστών καρτοκινητών(nomoplatform)

Επέκταση ΤΕΠΑΚ σε άλλες πόλεις: Κραυγαλέα αδράνεια του νυν δημάρχου, τονίζει ο Γιάννης Αρμεύτης(dialogos)

Τα 14 κτήρια του ΤΕΠΑΚ σε Λεμεσό και Πάφο(offsite)

Cyprus Team to Compete in Stockholm Junior Water Prize(fastforward)

«Αναρχία» και «έλλειψη οράματος» στον προϋπολογισμό ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Λάρνακα: Άλματα ανάπτυξης και τιμών ακινήτων(stockwatch)

Βραβεύτηκαν τοπικές αρχές, επιχειρήσεις, οργανισμoί για πράσινες δράσεις στο Προεδρικό(larnakaonline)

ΤΕΠΑΚ: Φεστιβάλ ηλεκτροακουστικής και πειραματικής ηλεκτρονικής μουσικής(limassoltoday)

Ήττα Λεμεσού η επέκταση ΤΕΠΑΚ σε Πάφο-Λάρνακα λέει Γ.Αρμεύτης(24h)

Πήρε το χρυσό Αγρινό η Κισσόνεργα(pafoslive)

«Διώχνουν» το Πανεπιστήμιο από την πόλη: Σύγκρουση ΤΕΠΑΚ με Νίκο Νικολαΐδη(limassoltoday)

Κρέμονται από τα χείλη Χριστοδουλίδη στη Λάρνακα(philenews)

ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ/ΤΕΠΑΚ: Νέο ευρ. έργο για βελτιστοποίηση των δρομολογίων ασθενοφόρων στην Κύπρο(paideianews)

[PIO] Address by the Commissioner for the Environment, Mrs Antonia Theodosiou, at the Ceremony of the Pancyprian Environmental Awards for(forumcy)

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το 19ο Συνέδριο Βιολόγων ΟΕΛΜΕΚ(paideianews)

To ΤΕΠΑΚ στην 3η συνάντηση εταίρων του προγράμματος Deel4HOST στη Βάρνα Βουλγαρίας(paideianews)

Έρχονται για σπουδές και μετά την ... κάνουν οι φοιτητές από τρίτες χώρες(politis)

ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Με τη βοήθεια της ΤΝ η βελτιστοποίηση δρομολογίων ασθενοφόρων(limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ: Προς μείωση το φαινόμενο σκόνης τις επόμενες ημέρες(balla)

28.4.2024

Επανεξέταση απόφασης ΤΕΠΑΚ για μετακίνηση φοιτητών ζητά ο Δήμος Λεμεσού(cnaorgcy)

Χρειάζεται επανεξέταση η απόφαση του ΤΕΠΑΚ για μετακίνηση φοιτητών της Σχολής  Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας στην Πάφο(cyprushighlights)

ΤΕΠΑΚ: Προς μείωση το φαινόμενο σκόνης τις επόμενες ημέρες(sigmalive)

Προχωρεί καλά το θέμα της πανεπιστημιακής σχολής στη Λάρνακα(larnakaonline)

Η μετοίκηση του ΤΕΠΑΚ βαραίνει με ευθύνες και τον Δήμο Λεμεσού(dialogos)

29.4.2024

«Το μυστικό της επιτυχίας και το mea culpa»(politis)

Προχωρεί καλά το θέμα της πανεπιστημιακής σχολής στη Λάρνακα(larnakaonline)

Για 5η συνεχόμενη χρονιά ο Δήμος Λιβαδιών, βραβεύτηκε στην Τελετή Βράβευσης Παγκύπριων Περιβαλλοντικών Βραβείων 2023(larnakaonline)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΔΗΣΥ Γ. ΚΑΡΟΥΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΕΠΑΚ(cnaorgcy)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 27.4.2024 μέχρι 29.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

27.4.2024

Τα 14 κτήρια του ΤΕΠΑΚ σε Λεμεσό και Πάφο(offsite)

Cyprus Team to Compete in Stockholm Junior Water Prize(fastforward)

«Αναρχία» και «έλλειψη οράματος» στον προϋπολογισμό ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Λάρνακα: Άλματα ανάπτυξης και τιμών ακινήτων(stockwatch)

Ήττα Λεμεσού η επέκταση ΤΕΠΑΚ σε Πάφο-Λάρνακα λέει Γ.Αρμεύτης(24h)

Πήρε το χρυσό Αγρινό η Κισσόνεργα(pafoslive)

Κρέμονται από τα χείλη Χριστοδουλίδη στη Λάρνακα(philenews)

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το 19ο Συνέδριο Βιολόγων ΟΕΛΜΕΚ(paideianews)

ΤΕΠΑΚ: Προς μείωση το φαινόμενο σκόνης τις επόμενες ημέρες(balla)

28.4.2024

ΤΕΠΑΚ: Προς μείωση το φαινόμενο σκόνης τις επόμενες ημέρες(sigmalive)

Προχωρεί καλά το θέμα της πανεπιστημιακής σχολής στη Λάρνακα(larnakaonline)

Η μετοίκηση του ΤΕΠΑΚ βαραίνει με ευθύνες και τον Δήμο Λεμεσού(dialogos)

29.4.2024

«Το μυστικό της επιτυχίας και το mea culpa»(politis)

Προχωρεί καλά το θέμα της πανεπιστημιακής σχολής στη Λάρνακα(larnakaonline)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ - Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΔΗΣΥ Γ. ΚΑΡΟΥΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΕΠΑΚ(cnaorgcy)